Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érdemes-e elkezdenem evezni?

Érdemes-e elkezdenem evezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék új sportot választani, de még nem tudom, hogy mifélét. A kajakozás tetszik mint ötlet, de nem tudom, hogy nem kezdem e túl későn (Áprilisban leszek 18). A 11. Kerületben lakom, tudtok mondani a közelben lévő edzés helyeket? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. nov. 20. 15:01
 1/3 Xyrot ***** válasza:
Szerintem érdemes elkezdened..a legtöbb ember aki megállja a helyét a kajakozás, evezésben (Európa szinten) és személyesen ismerek mind elég későn kezdték el..én is személyesen evezek igaz nem túl rég de nagyon megszerettem..mindenképpen próbáld ki..Sajnos edzés helyet nem tudok mondani mivel nem ott lakok, de ha keresgélsz az interneten biztos találsz..Sok sikert!
2014. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elkezdeni simán érdemes, az, hogy mehetsz e majd versenyekre, meg hogy mennyire jó vagy, nem a korod fogja eldönteni, hanem hogy tehetséges vagy e, és hogy gyorsan fejlődsz e. Ami talán legközelebb van neked, az az egyesület a Kopaszi gátnál, a Lágymányosi öbölben, azon kívül van még a Margitszigeten, meg az Újpesti öbölben is egy jópár. Menj el valamelyikbe személyesen és talán már csatlakozhatsz is a téli erősítő edzésekhez, tavasztól pedig mehetsz a vízre.
2014. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. nov. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!