Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az evezéstől izmos felsőtestet...

Az evezéstől izmos felsőtestet lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
evezéstől(súlyzós) baromi jó hátizmot lehet fejleszteni
2010. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
súlyzós evezéstől lehet a legjobb hátat építeni, viszont kajakos meg kenus meg stb evezéstől nem.
2010. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mégis elég nagy bika hátuk van a kajakosoknak is, éppúgy, mint a vízilabdásoknak.
2010. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hátizom, a vállizom és a karizom is nő az evezéstől.
2010. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kondi gépen igen. A sportolóké azért nem olyan nagy mert monoton kis súllyal eveznek.
2010. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan keverik az evezést sok más dologgal. Evezésnek azt nevezzük, amikor háttal a menetiránynak evezel. A többi a kajak meg a kenu. Az evezés leginkább állóképességre megy rá, nem fejleszt akkora izomzatokat. A kajak-kenu meg széles vállra megy rá, meg a nagyon erős karokra. Az evezősök egyáltalán nem ilyenek...
2010. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából a vizi evezésre gondoltam, azért is írtam a kérdést a vizi sportok topikba.

Minden választ köszönök :)

2010. febr. 11. 11:24
 8/9 anonim válasza:
sok úszás, evezés, kondi és már ott is az izmos felsőtest Én kajakoztam :) (L/14)
2010. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az evezéstől (nem kajak nem kenu) nő az állóképességed.minden testrész megmozgat.szinte mindenre jó..4 éve evezek és nem tudom abbahagyni. :) (L/15)
2010. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!