Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A vízisapkát nem tudom felhúzn...

A vízisapkát nem tudom felhúzni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig a másodikat próbálom feltenni a fejemre. Az első szilikonos volt, nehezen fel tudtam tenni, de nagyon szorított. A másik sima latex, az me lerepül a fejemről mielőtt sikerülne felhúzni rendesen..

Vannak egyáltalán számozva a vízisapkák, vagy lerendezik azzal, hogy gyerek meg felnőt??


2008. aug. 22. 17:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én az uszodában (ahová járok) vettem azt a "fürdőruha anyagból" készült sapkát amit használok, ez nem szorít pedig 54-es fejem van.
2008. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem volt ábra az úszósapkán, hogy hogyan kell felvenni???

A többi ruhadarabodon van? Egyébként a pólossapkán van alul pánt, az biztos, hogy nem repül le a fejedről.

2008. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Találtam egy sapkát, ez teljesen kényelmes és könnyen felmegy a fejemre. Nem szilikonos, nem fürdőruhaanyag, nem is az a latex, hanem vmi más. És teljesen jó, a fürdő újságárusánál vettem, kettő volt belőle. ÉS olcsóbb volt mint a többi. :)
2008. aug. 28. 18:42
 14/24 anonim ***** válasza:
Ilyet vennék én is juj de jó, hol vetted? Van benne ábra?
2008. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Dehogy, nincs benne ábra, mivel teljesen könnyű felhúzni. A felszíne tele van kitüremkedésekkel, pontszerű kiemelkedések. Debrecenben vettem a gyógyfürdő újságosánál az épületben a földszinten.
2008. aug. 30. 13:25
 16/24 anonim ***** válasza:
én nem is használok mer b.zisan nézek ki benne
2008. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
ezt az oldalt tegyétek fel a humor rovatba...ennyi...
2008. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
van egy igen precíz technikája az úszósapka fejre való felhelyezésének. homlokra helyzve az úszósapkát hátra feszítve, míg a fejünket előre hajtva úgymond "belecuppanunk" az úszósipkába. ha túl nagy a szorítóerő, abban az esetben csere javasolt.
2009. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kiváló ez a technika, de a kérdező ugye nem úszósapkát említett!
2009. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Hát,te baromi béna vagy!
2009. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!