Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holthúzás! Hány kilot tudtok...

Holthúzás! Hány kilot tudtok "felhuzni/felemelni?

Figyelt kérdés
irjatok eletkort is, es hogy miotta edzetek.
2011. ápr. 1. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A Deadliftet felhúzásnak mondjuk magyarul.

Én kb 4 alkalommal csináltam ezt gyakorlatot eddig, nem rég kezdtem csak el. Őszintén szólva nem tudom mért nem csináltam eddig:) Maxot nem tudom, de 100kg fölött szériázok. 21F

2011. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80kg-ba húzok 3at,tovább még nemnagyon merek menni.15F 2 hónapja edzek
2011. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En 18 eves vagyok ,es most kezdem ujra ezt a gyakorlatot ,1evig kb nem csinaltam mer 16 evesen ku*vara szerettem ezt,sokat edzetem ra ,fel is tudtam huzni 200kgt ,de amugy is endo-mezomorf vagyok igy hat rohadt vastag derekam volt ,es egy ido utan teljesen elhagytam ezt a gyakorlatot mert aranyosab ,szimetrikusab testet szerettem volna.De most ujra el szeretnem kezdeni ,el szeretnem erni legalab h 260st fol tudjak huzni egy 2-3 ev mulva.Sztetek jo otlet?? egy hatranya lehet sztem hogy nagyon vastag,vaskos derekam,torzsem lesz tole sztem ,viszont noveli az izom suruseget es az erot.
2011. ápr. 1. 18:30
 4/8 A kérdező kommentje:
de mostanaba ahogy probaltam ,160kg is nehezn ment 3x.
2011. ápr. 1. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tartom.Szerintem azért gondolod,hogy nagyon vastag a derekad,mert zsíros.Ha nem lesz rajta annyi zsír,akkor nem lesz olyan vastag.Amúgy ez genetika.Szerintem kezd el újra csinálni és sok sikert!
2011. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi,mindenkeppen nekikezdek.Igazabol nem zsiros ,volt rajtam felesleg az igaz ,115kg voltam ... de most egy ideje megin rendesen edzek ..most 98kg vagyok viszonylag jo formaval.Az volt a baj h az utobi egy evet nagyon el*asztam ,nem edzetem rendesen inkabb csak edzegettem es emellet cigi,pia,fu ,bulik ...de most mar teljesen abbahagyom a hulyesegeteket es ujbol kemenyen nyomatni fogom.:) ...es lenne meg egy kerdesem : konyoktol kezfejig kivan tetovalva az alkarom-mindketto ,es a nyakamon is van ketto ....szerinted ez hatrany lenne egy versenyen?? ..mer kacerkodok a gondolattal h kiprobalnam magam majd egy versenyen is.
2011. ápr. 1. 18:45
 7/8 anonim válasza:
24, 1,5 éve edzek. 106ba húztam már 5öt régebben.Igazából el kell dönteni h mi a fontosabb ilyen szempontból, az a hatalmas mértékű erő és vastagság, amit a felhúzás adhat, vagy a karcsú derék. Bízom benne h jól döntesz!;)
2011. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Sok testépítő tetovált, igazából ha elég jól lebarnítasz, akkor nem feltűnő.

2011. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!