Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Üdv a dőlőbójámra szeretnék...

Üdv a dőlőbójámra szeretnék világítást csinálni milyen erős legyen a lámpa rajta?

Figyelt kérdés

A dőlőbójámra szeretnék készíteni egy villogó lámpát, hogy a sötétben is lássam arra lennék kíváncsi, hogy ez milyen erősségű legyen én valami ledesre gondoltam de olyanra lenne szükségem ami azért a vizet is bírja egy kicsit.


illetve milyen sebességgel villogjon?


Nem tudom, hogy ez menyire számít de bojlizáshoz kell olyan 2-3 méteres vízben.



2015. febr. 15. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy látni is akarsz körülötte, vagy csak azt kell látnod, hogy hol a bója. Egyébként meg nem tudom mekkora az amire rá akarod szerelni, de de túl nagy nem lehet. Ezért inkább kicsi fényre számíts vele.


Pl vegyél szilikon villogót és a belsejét pattintsd ki és tekerd be vékony átlátszó neylon fóliával, mint a folpack, több rétegben. Azzal együtt tedd vissza a szilikon gumi házba. Az egészet már tudod szerelgetni bármire, ha nem túl nagy hozzá.

2015. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az jó lenne ha látnék is valamit körülötte.
2015. febr. 17. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz viszont már elég kevés a szilikon villogó, ami főleg egy irányba világít. Mekkora ez a bója? Ez valami horgász felszerelés kicsi, icipici úszója, vagy annál jóval nagyobb, 5-10 centis dologról van szó? Túl kicsi méretbe egy komolyabb akku nem fér bele és ez jelentheti a korlátot, hogy hosszabb ideig, folyamatosan jó fénnyel világítson. Annyit viszont bármilyen led világít, hogy látod hol van a valamekkora úszó vagy bója a vízben.
2015. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem túl nagy bója 5 cm körüli lehet
2015. febr. 18. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Valójában ilyesmire gondoltam de lehet, hogy még ez is túl nagy lenne oda. [link]


[link]


Ennél kisebb is létezik de nem sokkal.


[link]


Jobb megoldást nem tudok mondani.

2015. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!