Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudnátok ajánlani egy olcsóbb...

Tudnátok ajánlani egy olcsóbb de még se, , gagyi" bojlis felszerelést?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, kinek milyen csali vált be, botokról orsókról damilokról infókat. :) köszi a válaszokat.

2015. jún. 27. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
olcsóbb?? kinek mi az olcsó és mi a drága?
2015. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
botra pl a carp hunter long cast vagy egy 10-13 ezer ft körüli botot és orsót ami nem több 10ezer ft hanem a megfizethető árkategória.
2015. jún. 27. 22:30
 3/5 anonim válasza:
Ajánlani tudom a Shimano Alivio DX Speciemen 390 3lbs bojlis botot én 16k ért vettem tavaly darabját akciósan de nem bántam meg, orsónak Nevis Endura Carp 70 et vettem és azzal se volt bajom. Remélem tudtam segíteni.
2015. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, köszi :)
2015. júl. 10. 13:52
 5/5 anonim válasza:
3. as vagyok 1-2 dolog kimaradt :) , főzsinórnak én 0.30mm es monofilt használok abból is a sötétebb fajtákat (nekem a világos 'fluo' damilok csalódást okoztak), horogelőkének természetesen fonottat. Csalinak nekem a jó öreg kukorica a kedvenc akár fűzve vagy a horogra tűzve :)
2015. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!