Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ifjúsági horgász napi hány...

Ifjúsági horgász napi hány darabszám korlátozás alá eső halat vihet el?

Figyelt kérdés
Utana neztem, de mindenhol csak a felnott horgaszt talaltam, h a felnott fajonkent Max 3-at de max 5 db-ot egyéb halból pedig 10 kg-ot vihet el, gyermek horgász 1 db-ot egyéb halakból meg 5 kg-ot. En vagyok bena vagy mi van? Valaki tudna segiteni legyszives?

2015. aug. 5. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
1 nemeshal, és azt hiszem 1 kg egyéb hal ha jól tudom.
2015. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De gyerekjeggyel is mar 5 kg egyéb elviheto, ifjusagival akkor csak tobb vagy legalabb ugyanannyi nem?
2015. aug. 5. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Felnőtt horgász esetében M éretkorlátozással védett halfajokból (ponty, süllő, stb.) megtartható: :naponta csuka)hetent e , nonstop napijeggyel is : 10 db, ebből 5 db ponty,éves viszonylatban 30 db, non-– 3 db, fajonként legfeljebb 2 db (pl. 2 db ponty + 1db stop területi jegy esetén 35 dbméretkorlátozással védett hal megtartása után új területi jegy váltása kötelező a további horgászathoz. Méretkorlátozással nem védett halfajokból (keszegfélék, ez üstkárász stb.) megtartható:naponta , nonstop napijeggyel is Ifjúsági horgász esetében 5 kg, hetente : 15 kg, évente : 80 kg. Méretkorlátozással védett halfajokból (ponty, süllő, stb.) megtartható :naponta csuka),hetente , nonstop napijeggyel is : 5 db, ebből 3 db ponty,éves viszonylatban 15 db, non-– 2 db, fajonké nt legfeljebb 1 db (pl. 1db ponty + 1 db stop testületi jegy esetén 20 dbméretkorlátozással védett hal megtartása után új területi jegy váltása kötelező a további horgászathoz

Utananeztem nálunk így van,

2015. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de szarul másoltam be, privibe küldj egy emailt és Atlokom emailben, vagy írd be hogy "horgaszrend pdf", és az adott hely rendjét letoltheted.
2015. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, küldök email cimet :) milyen megyében laksz?
2015. aug. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!