Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Engedély nélkül pecázni?...

Engedély nélkül pecázni? Többi lent

Figyelt kérdés
Most megyünk Horvátországa és hát ki akarom próbálni a horgászatot tengeren is....nem valami nagy profi felszereléssel..van rá esély, hogy fognak kérni engedélyt? :P
2015. aug. 18. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Bevered a gugliba, hogy horvátország tengeri horgászat és mindent megtalálsz.
2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"van rá esély, hogy fognak kérni engedélyt? :P"


Mert ezen kérdésed alapján lehet, hogy szeretsz tátott szájjal nekiszaladni a faroknak :))

2015. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rodeo válasza:

Én 3 évvel ezelőtt voltam nyaralni Horvátországban. Pecázást én is kiakartam próbálni, ezért raktam be két botot. A sziklás parton többen is horgásztak, látszott rajtuk, hogy ők is turisták (németek). Engedélyt nem kért senki azon a nyaraló partszakaszon. Én villantóztam, bár semmit nem fogtam :) Úszós készséggel kishal csalival viszont nyugodt partrészen sikeresen fogtak egy ragadozó halat a nevét pontosan nem tudom, 30-40 cm-esek voltak és hosszú hegyes orruk volt. Miután megelégeltem a sikertelenséget, fogtam egy fonott zsinórt, jó hosszút amit feltekertem egy telefonkártyára, végére kötöttem egy etetőkosarat és 2 horgot. Bementem a vízbe és úgy horgásztam, hogy ezt az eresztéket engedtem le éppen ahol halat láttam magam alatt (búvárpipában és szemüvegben voltam). Csalinak főtt kukorica volt a zsebemben. A vízen lebegve pontosan láttam ahogy a halak rákaptak, én pedig megrántva a zsinórt fogdostam a halakat. :)

Haltartóm is volt, a búvárpipa-szemüveg-békaláb hálós tartója. 2 féle halat fogtam ezzel a módszerrel :)

Na a víz kellős közepén kérje valaki az engedélyt ilyen speckó módszer mellett :)

2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!