Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgász engedély megújítás...

Horgász engedély megújítás lehetséges így?

Figyelt kérdés
2007-ben vizsgáztam és váltottam ki az ifjúsági állami horgászengedélyemet, azóta nem váltottam ki, nem újítottam meg. Kérdés, hogy ha most ki szeretném már váltani a felnőttet, mert azóta abba a korosztályba esek bele, akkor kell-e újra vizsgázni vagy csak megújítom, kiváltom és kész?
2015. aug. 21. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ugyanazt a vizsgát csinálják a felnőttek, mint az ifjúsági, így lehet vizsgázni nem kell újra(ebben nem vagyok biztos). Az engedély kiváltásánál viszont már a felnőtt árát kell fizetni természetesen.
2015. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Újra kell vizsgáznod, mert ha 1 évig nem váltod ki az állami jegyet sem, akkor új vizsga kell már a következő évben is. Államinak folyamatosan lennie kell.
2015. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. aug. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!