Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az online okmánystátuszban a...

Geri1000 kérdése:

Az online okmánystátuszban a lehetséges státuszok között mennyi idő telik el? Mostanában (az elmúlt hónapokban) kinek mennyi idő volt a "B" kat. Vezetői engedély kiállítása a kérelmezéstől a megérkezésig számítva?

Figyelt kérdés

Ugye 5 státusz van:

1.feldolgozás folyamatban van,

2.kiállítás jelenleg folyamatban van,

3.elkészült és továbbításra került,

4.okmány átvehető,

5.okmány átvételre került.


Nekem jelenleg a "feldolgozás folyamatban van" a státusz,és az lenne a kérdésem,hogy például az 1. és 2. illetve a 2. és 3. státusz között mennyi idő szokott eltelni? Elsősorban azoktól várom a választ akik mostanában csináltatták a vezetői engedélyüket.



2015. máj. 9. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 04. 13-án voltam az okmányirodában. Ez egy hétfői nap volt. Legközelebb pénteken, majd utána hétfőn néztem meg, mindkét alkalommal azt írta, hogy "kiállítás jelenleg folyamatban van". Csütörtökön már azt írta, hogy "elkészült és továbbításra került", másnap pedig (24-e, péntek), már hozta is a postás :) Úgyhogy nekem 11 nap volt. Szintén első jogsi?? :D

2015. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen-igen első jogsi,csak 22.-én elutazunk és nagyon jó lenne ha megjönne addigra,így egy kicsit türelmetlenkedem :)


Én május 8.-án voltam pénteken és onnantól számolva pont két hét lenne még míg elutazunk úgyhogy nagyon reménykedem,hogy 22.-ig kézhez kaphatom :D

2015. máj. 11. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hát, a 2 hétvége miatt necces, de szerintem van esély rá, hogy megérkezzen :) Azt sajnos nem tudom, hogy mindenki ennyi idő alatt kapja meg, vagy csak nekem volt-e szerencsém.
2015. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen sok hasonló kérdést elolvastam,és igazából megoszlanak a tapasztalatok mivel nagyon sok tényezőtől,mint például melyik járási hivatalban csináltatom,milyen időszakban,milyen időpontban és még sorolhatnám.Ezért tüntettem fel,hogy elsősorban azok válaszát várnám akik az elmúlt időszakban csináltatták a vezetői engedélyt mint például te :) Igazából szerintem tényleg csak reménykedni lehet azoknak akik olyan helyzetben vannak mint én :D

Nekem péntek óta még mindig a "feldolgozás folyamatban van" a státusz de remélem napokon már a "kiállítás jelenleg folyamatban van" és akkor tényleg tűkön ülhetek :D

2015. máj. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!