Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Megéri haldorado spécikorn-t...

Megéri haldorado spécikorn-t venni vagy jobban járok ha veszek veszek 400ft-ért 25 db gumikukoricát és 1 flakon fluo flavour-t?

Figyelt kérdés
Nézegettem boltban,és hát 10 db aromába áztatott gumikoricáért 1000 forint elnézést kérek,de nem az én pénztárcámhoz van szabva,oké,hogy elvileg 1 szem 150-200 feltűzést is kibír,de ahogy néztem a 200ml-es fluo flavour aroma kb 1/6 része lehet az üvegcsében és szerintem kb ugyanaz mintha veszek natur gumikukoricát és ráöntök fluo flavour-t ,legalább is gazdaságosabb szerintem.
2015. aug. 24. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A marketing lényege, hogy mindig legyen valami "csoda", amit a vásárlónak meg kell venni, különben hiányérzete támad...

Haldorádonál mostanság a gumikukorica a sláger, s látod te is sokallod az árát, de ugyanakkor mégis azon morfondírozol, hogy nem kellene mégis megvenni.

Tény, hogy fogtak, fognak halat vele, de nem akkora csoda, mint azt a marketing próbálja bemesélni.

Tudok olyan boltot, ahol az ajánlott 990 forintos ár helyett 850-ért meg lehet venni, csak vigye már el valaki :-)

Nem túlzok, ha azt mondom, legalább 30 féle ízesítésű, különböző színű kukoricával próbáltam már halat fogni, s ezek többsége is fölösleges pénzkidobás volt.

Ahol én horgászom, nem szeretik a halak, ha a kukorica nem természete4eshez hasonló színű (sárga), s az ízesítések kavalkádja is fölöslegesnek bizonyult.

A mézes, vagy a kagylós ízesítés mellett a natúr csemege kukorica, vagy a natúr "öreg" kukorica volt a legfogósabb.

Nem állítom, hogy a többivel egyetlen halat sem fogtam, de összességében nem voltak meggyőzők.

A gumikukoricákat is lehet kapás nélkül áztatni, de az sem tagadható, ha eszik a hal, azt is hajlandóak bekapni

2015. aug. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a cucc érdekel,hanem az ára.

Mert ez lényegében 10 db áztatott gumikukorica.

Gondolkodtam,hogy cirka 100 ft/db áron jön ki darabja a gumi kukoricának ,amit beáztattak.

Viszont átgondolva 400 ft 25 db hibrid könnyített (laza szerkezetű) gumi kukorica külföldi oldalról free postával. innen kijön,hogy darabja 16 ft darabja,viszont ahogy elnéztem max 10-15 ml aromában úszhatnak.

Viszont 1500 ft a fluo flavor (kb ugyanaz-az aroma) 200ml,vagyis a 10 ml aroma 75 ft,tehát 210 ft-ból kivitelezhetem?!és sajnos megélnem is kell,nem nagyon engedhetem meg magamnak,hogy 1 csaliért 1000ft-ot fizessek,amikor 4 ízt használnék belőle az cirka 4e ft.

Persze,kijön,hogy akkor 4 aromát is kellene vennem,viszont annak a 85%-a megmaradna,és mehetne egyéb részre...

2015. aug. 26. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

A Haldorado termékek túl vannak árazva, a gumi kukorica is jóval a reális ára fölött van, valószínűleg azért is, mert annak jelenleg még konkurenciája sincs.

Vagy megfizeted az árát, vagy próbálsz ügyeskedni.

Az ügyeskedéshez annyit, hogy a Fluo Flavour aroma jó ötlet, az a kérdés, hogy az olcsó gumikukorica mennyire képes azt magába szívni.

Sajnos az ehető kukorica hosszú ideig tömény aromába áztatva csontkeménye összeaszalódik (ozmózis)

2015. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezért a könnyített puhát venném,lényegében pácolni való a fordítása,az eladó szerint ízesíteni,aromázni való.

Szoktam kukoricával kísérletezni (pl : takarmányt főzni és pácolni pl : tömény italport "szirupban" vagy egyébben ,most is kísérleteznék.

Mert ha van létjogosultsága,akkor ~200-250 ft áron nekem jobban megérné,mint 1000ft-ért.

2015. aug. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!