Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érdemes lenne úszni járnom?

Érdemes lenne úszni járnom?

Figyelt kérdés
Eddig kettlebellre jártam heti kétszer, amit szerettem is, ám most váltani szeretnék valami olyan sportra ami kifejezetten kardió, mivel nem éreztem eléggé kifáradtnak magamat az edzések után. Nincs rajtam súlyfelesleg, csak szeretném az állóképességem növelni, hogy ne fulladjak ki olyan hamar, meg kicsit feszesebb legyen a bőröm, mert nem érzem, látom magam olyan fittnek. Szeretnék kicsit fittebb lenni mert nem vagyok kövér, sőt a kettlebelltől még kissé izmos is (legfőképpen a vállam) de mégsem túl fitt. Gondoltam úszni kezdenék szintén heti kétszer (ennyiszer van időm iskola mellett, meg otthon szobabicikliznék heti 1-2x még 1 órát) szerintetek a céljaimnak jó lenne ha elkezdenék? :) 17/l
2016. jan. 2. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Az úszás nagyon jó az állóképesség javítására. Erősítő edzés mellé -- amilyen a kettlebell -- pont jó. Ha csinálod a szobabiciklit is, hamar meg fog látszani a hatás az állóképességeden.

Az úszás az egész testet formálja. Ne ijedj meg, hogy a vállaid és a hátad is erősödni fog. Nagyon jól néz ki egy formás váll. Hajrá!

2016. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!