Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe érdemes járnom...

Konditerembe érdemes járnom ha fogyni szeretnék? :S

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves lány vagyok 163 cm. 3 hete ekezdtem konditerembe járni. heti 6x megyek munka után 1,5-2 órára. heti 4 alkalommal kardiózok ( elliptikus tréner, bicikli taposógép futópad ) plusz kardió napokon is eddzek hátra és hasra. a többi két napban bemelegitésknt negyed óra elliptikus tréner és utána minden izomcsoportra edzek. (olyanokkal dolgozok leginkább ami nagyobb izomcsoportot mozgat meg ) Ez fogyáshoz jó így vagy változtatnom kellene? Sajnos még kezdő vagyok és nemtudom mi hogyan van :)Az étkezésemre is odafigyelek egyedül az ebéd marad átlagosabb. 68 kg körül vagyok ( sajnos ) ebböl szeretnék leadni kb 15-öt. Sikerülhet? és kb mennyi idő után számitsak valami változásra? tudom hogy nem megy egyiknaprol a másikra.. de olyan 3-4 hónap? előre is köszönöm !! :)
2015. jún. 2. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az êtrended rendben van, akkor jó lesz! Heti fél- egy kiló fogyással kalkulálj, ennél több már az izom rovására megy,ennek megfelelően lődd be a kajádat! Mindenképp érdemes súlyzós edzéseket is csinálni, sokkal több kalóriát éget, mint a kardió!
2015. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!