Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászás! Milyen csalira...

Horgászás! Milyen csalira megy a ponty? A pop up pelletek közül melyik íz a legjobb a kisebb testű pontyok zsákmányolására (1.5-6 kg)?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 11:48
 1/8 anonim válasza:
Most akarsz pontyra horgászni?
2016. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ilyen időben, jégkockával, fagyasztott tonhalszeletekre érdemes pecázni:)

Nekem, a szilikon, ízesített kukorica jött be. Fűzve 4 darab. Pont jól lebeg és kilóstól, 16 kilósig fogtam vele pontyot, amúrt. Ja és egy hónapig rajta van, még akkor is szépen illatozik és jön rá a hal.

2016. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez sok tenyezotol fugg, a halak mikre vannak raszoktatva. De probalkozz talan a fokhagymassal, az bejon :)
2016. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kukoricára...
2016. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A ponty nem úgy működik,hogy amíg 1-5kilós addig (pl: ) vanilíára kap,ahogy 6 kilós lett pedig (már pl : ) eper ízre.

A ponty majdnem minden ízt szeret!

Mindennel meglehet fogni,csak az eredményesség a kérdés.

Nekem favoritjaim : ananász ,kiwi (ezt otthon tudom készíteni : ananász pellet kiwi szörpe áztatom,vagy natúr etetőanyagot keverek a szörpe,hogy kb tészta állagú legyen, egy nagyobb szem bojlit körbeveszek vele,mint kb ha gyúrma lenne) , fokhagyma-bors-chili (változóan) , erjesztett kukorica (és ennek termékei ,mint a lé amiben erjesztettem!ezt hiba kiönteni!)

Pop up pellet? Minek a lebegő,használj oldódó pelletet ,és könnyítsd ki ha gondolod.

2016. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönom szépen !

Március elején, közepén szeretnék először menni.

2016. jan. 19. 19:55
 7/8 pekmartin ***** válasza:
szerintem a melegedő vízben sokkal jobb az élő csali (csonti giliszta kagylóbél) mint ezek a bolti szarok ......
2016. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bolti "szarok" igenis jók,viszont a "tradicionális" csalik is,de változó,hogy mikor mi eredményes.
2016. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!