Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen bojlis botot vegyek...

Domika062000 kérdése:

Milyen bojlis botot vegyek 16. 000 ig max és hozzá milyen orsót max 10. 000 ig?

Figyelt kérdés
Én a Shimano hyperloop 390 3,5lbs botot néztem ki.De nem tudom milyen orsót vegyek hozzá.De lehet másik bot is ,mit ajánlotok.A bot legyen jó dobálni 100 méterre 0,30-as zsinórral,és legyen rugalmas illetve használható legyen behordásra. Erős legyen és strapabíró,és bírja az akadós terepeket.Pl:Derítő tó.16 éves vagyok és szeretnék egy kiváló botot és orsót venni.

2016. jan. 19. 18:37
 1/2 gomzoli ***** válasza:
Szerintem inkább az orsót is a bot árában keresgéld. 10 E-ért nem kapsz tartós, jó minőségű orsót. 16 körül volna már pl. Okuma Longbow LB65-ös, ami egy kiváló orsó, és remekül passzolna mind méretben, mind képességek tekintetében egy 3,90-es 3,5 lbs bothoz. Kisebb orsót nem tennék rá.
2016. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia igen ahogy az előttem szóló is mondta és sajnos sokan abba a hibába esnek hogy az orsóra szánják a kevesebb pénzt és a botra többet. Ez nagy hiba mert a fárasztásban és dobás minőségében az orsó a felelős, persze a bot is de inkább az orsón van a hangsúly. Szerintem kicsit spórolj és vegyél jobb orsót. Véleményem szerint maga a bot az tökéletes lesz ha nem tudsz rá több pénzt áldozni nem egy rossz márkáról van szó szóval a bot tökéletes lesz.

Na de szerintem ezekkel az orsókkal nem jársz rosszul elég korrekt és minőségi márkák

DAM QUICK HRX 50FS - 13.000 Forint

OKUMA LONGBOW LB60- 17.000 Forint

SPRO FREELINER XR LCS 540 15.000 Forint

2016. ápr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!