Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehet egy középerős...

Pekmartin kérdése:

Hogyan lehet egy középerős csúzlival kb 30 20 m re belőni gombócokat?

Figyelt kérdés

a válaszokat köszönöm!

arra gondolok hogy hogy lehet azt a távot megcélozni?



2016. febr. 1. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt régen(20-25 éve) egy olyan csúzlim, ami a kerítés végén lévő oszlopra volt felszerelve, a csúzli 1 méteres volt, az y ágak 45 cm-esek.

Régi Simson belsőgumi volt benne.

Alig tudtam kihúzni, de azt tudom hogy százmétereket lőttem vele.Többszáz méter is volt.

Olyan hangja volt, mikor kihúztam és elengedtem, mintha valami gépágyú lövedék suhant volna el a levegőben.

2016. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlás kérdése 20m nem sok.
2016. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gomzoli ***** válasza:

Elsősorban ráérő idődben kaviccsal gyakorolj a célzás érdekében. Pl. bedobsz egy úszós szerelést jó messzire, és megpróbálsz az úszóra lőni kavicsokat.

Ha elértél egy bizonyos fokú ügyességet, akkor kezdj csak el etetőanyagot lőni, így a pazarlás része kevesebb lesz a történetnek. A gombócok ne legyenek nagyok, max. tojásnyi méretűek, különben a súlyuk túl nagy a csúzlihoz, és arra ügyelj, hogy lehetőleg ugyanakkorák legyenek. Érdemes egyszerre begyúrni 10-15 darabot, ezután lőheted folyamatosan az alapozó etetést.

2016. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20-30 méter az semmi egy középerős csúzlival, nem is értem a kérdést, hisz nem 60-70 métert akarsz pontosan lőni.
2016. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!