Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 5 éves gyermeket, (aki szereti...

5 éves gyermeket, (aki szereti a vizet) beíratnám úszásra! Mennyi idő alatt tanítják meg úszni? Pár hónap, fél év,1 év vagy több?

Figyelt kérdés
Ha tud Valaki Debrecenben egy jó helyet és oktatót, ahol óvodásokkal is foglalkoznak, kérem írja meg!

2016. ápr. 13. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan fenmaradni a vízrn és haladni nekem kb 5perc volt.
2016. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úszni hamar meg lehet tanulni. Főleg annak, aki szereti az vizet, az talán már magától rájön, hogyan tud fennmaradni, és ezt még kiegészítik. A hangsúly inkább azon van, hogy szabályos legyen az úszás, és az erőnlét miatt nem pár méter után álljon meg, hanem egyre többet tudjon úszni. De ebbe is aránylag hamar bele lehet jönni. De én pár hónapot mondanék, viszont azzal nincs vége, a folyamatos edzés utána is fontos. Bár az úszást nem igen lehet elfelejteni, de nem úgy megy, hogy megtanultam és kész, és utána évekig nem úszom.
2016. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azért is érdekel az idő, mert egyik ismerősöm kisfia már 7 hónapja járatja úszni (heti 2 alkalommal) de még mindig nem úsznak! :( Szerintem ez azért túlzás!! Nem?
2016. ápr. 14. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hónapja? Az szerintem is sok. De lehet, ő nem szereti a vizet annyira, vagy nehezen megy neki.
2016. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Mennyire szereti a vizet? Ha a medencében megfogod a lábait a combjánál a térde közelében és fejjel lefelé belenyomod a vízbe úgy, hogy csak a lábai legyenek ki, majd kiemeled, akkor azt mondja, "még!"? :D
2016. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért az nagyon gyerekfüggő, hogy ku mennyi idő alatt tanul meg úszni. Én például 4 évesen eljezdtem járni de az edzés alatt pocsék voltam. Az oktató is azt javasolta, hogy inkább szárazföldi sportra járassanak. A vicc az volt, hogy amikor nem a nedencében, hanem a tengerben, vagy a Kis Dunában úsztunk, akkor lehagytam a vízilabdázó apámat, és bátyámat is kb öt éves koromban.
2016. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!