Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömeg növeléshez milyen...

Izomtömeg növeléshez milyen tablettákat javasoltok? Sok fizikai munkát végzek néha nagyon megerőltető és a sok munka miatt úgy vettem észre, hogy az izmaim is leépülnek.

Figyelt kérdés
Továbbá egy héten 3x edzek. Az étrendem változatos és egészséges. De ez nem elég. Szóval mit javasoltok? A mellékhatásokra is kíváncsi vagyok.
2016. febr. 4. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Koxra gondolsz? Csak mert odaszúrtad a mellékhatásokat.

Ha nem, akkor a katabolikus állapot ellen amino tabletták a jók, de azok nagyon drágák. Esetleg a kal bevitelt növeld, lenmagolajjal (a nem kapszulás kiszerelés olcsó). De regenerálódni kellene jobban, arra meg a taurin, de az sem olcsó mulatság.

2016. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
Multivitamin tablettákat. ;) + több kaja.
2016. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális étrend, hogy kalória plusz, és egy multivitamin+fehérje.
2016. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor multivitamin.
2016. febr. 4. 21:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Na ismét itt vagyok. :) Látom, hogy többféle van ( [link] melyiket ajánljátok? Vagy a Centrum A-tól Z-ig is tökéletes?
2016. febr. 4. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy Mega Daily One Plus lenne az alap, de ha belefér Multi Pro Plus.
2016. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szabi.L ***** válasza:
Fizikai munkánál a szénhidrát utánpótlás is fontos, ha mellette izmosodni is akarsz. És akár bcaa-t is ihatsz, ha nincs időd épp enni, de sok a meló.
2016. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Halihó, bár már nem, de nemrég még én is fizikai munkát kényszerültem végezni és úgy kellett megoldanom mellette az edzést. Nap mint nap dög fáradt voltam amíg el nem kezdtem szedni a mega daily onet, plussz aszkorbin savat mellé.

Meg lehet az is sokat segített, hogy a vízfogyasztásomat megemeltem.

2016. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na megrendeltem a Multi Pro Plust és edzésnapokra bevezetem a táplálékkiegészítőt. (CW Casein&Whey Protein) Megférnek egymásmellet igaz? Úgy értem, hogy egyszerre mind2 nem vágja taccsra a szervezetemet.
2016. febr. 5. 20:35
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Ezek jók lesznek. Sima tápkiegek, nem okoznak gondot.
2016. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!