Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha úszol milyen gyakran mész?

Ha úszol milyen gyakran mész?

Figyelt kérdés
Heti 3x kb? Mire elég annyi alkalom? és olyankor mennyit úszol? fél óra kb?

2016. júl. 11. 19:21
 1/7 anonim válasza:
Egyelore heti egyszer jarok, mert nemreg kezdtem ujra. Idovel szeretnem novelni a szamot, csak melo miatt eleg nehez osszehozni idonkent. Viszont meg igy is eleg gyorsan fejlodok. 1 orat szoktam nyomni.
2016. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és milyen úszásnembe? egyhuzamba? mennyit pihensz az úszások közt?
2016. júl. 11. 21:51
 3/7 anonim válasza:
100%

Igyekszem minél többet gyorsba, ha elfáradok átváltok mellre. Levezetés hát. kb 2-3x tartok pár perces pihenőt.

De szoktam variálni mindenfélével, pl levegővisszatartás, 3-as helyett 5-ös kartempó, ilyenek :)

2016. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
heti kétszer, kb. 3500 métert
2016. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Heti kétszer.

Ha már nagyon belejöttem, akkor 2 óra alatt 4.000 m, de ha éppen csak elkezdem, akkor 1 óra alatt 2.000 m.

Statisztikailag mind a 4 úszásnemben szoktam úszni, bár pillangóból max. 200 m-t (gyakorlatilag csak azért, hogy el ne felejtsem). Legtöbbet háton (gerincferdülés miatt) és gyorssal (hogy kicsit felmenjen a pulzusom).

2016. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gerincferdülésre most a hát vagy a pillangó a jó? Mert hallottam ezt is azt is...
2016. júl. 19. 16:01
 7/7 anonim válasza:
A hátúszás jó, a pillangót nem tudom, de szerintem ártani nem árt.
2016. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!