Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit tudok tenni úszásnál az...

Mit tudok tenni úszásnál az orrváladék ellen?

Figyelt kérdés
Elég erősen klórozott a víz az uszodában, és nagyon gyakran meg kell állnam orrot fújni, és van, amikor csak úgy spontán előjelek nélkül kilöttyen az úszás közben.Elég kellemetlen tud lenni,szóval megoldást szeretnék találni ez ellen.Gondoltam én orrcsipeszre, esetleg valamilyen allergia gyógyszerre, de hosszútávon nem rudom, hogy jót tenne-e, az orrcsipesz meg szerintem zavarna a légzésben.Van itt valaki, aki esetleg hasonló problémával küzdött/küzd?

2016. aug. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen problémám,viszont az orrcsipesz egy próbát megérne. Nem, hiszem, hogy olyan sokat venne levegőt az ember az orrán úszás közben. Inkább szájon.
2016. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)Nem a belégzésre gondoltam,hanem arra, hogy az orron át történő kilégzésben akadályozna esetleg, csak nem tudom, pontosan mennyire korlátozna le.
2016. aug. 13. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, csak mellúszásban van orron át kilégzés a víz alatt. Ezen én is gondolkoztam, mennyire lehet probléma. MIlyen úszásnemben úszol?
2016. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mellúszni nem nem szoktam, egyenlőre csak a gyors-és hátúszást erőlteti az edző.(Mondjuk én kipróbálnám már a többit is.)Lehet hogy akkor majd kipróbálom az orrcsipeszt:)
2016. aug. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!