Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » . Valaki tud olyan tavat...

David92021221 kérdése:

. Valaki tud olyan tavat horgaszhelyet ahova nem kell az allami jegy es horgaszvizsga? Budapesten.

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Még mindig a kanálisba is kell horgászengedély,és vizsga.

Meg a rendőr,halőr,vadőr,természetvédelmis,állatvédelmis mind megbüntethet,míg a katasztrófavédelmis,és polgárvédelem tagja kihívhatja bármelyiket amelyik büntethet.

Aki azt állítja ,hogy van olyan ahova nem kell azt még nem büntették meg,bíróságra járni 150-200e ft büntetésekhez,többször bíróságozni pedig (nekem) szerintem nem éri meg,már nincs értelme engedélyt kiváltani,már csak túristát ,de jövőre egy 15e ft-os engedélyt és egy 10-15e ft-os területi még mindig olcsóbb

2016. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj saját tavat. Ma már,a remekebbnél remekebb tófóliák korában nem olyan nagy ördöngösség.
2016. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hát,és olcsó is,pár 10 millió,és a fertőtlenítések,folyamatos ellátás néhány millió.

Ingyen van ,tényleg!

2016. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen milliókról beszélsz, utsó?

[link]

2016. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja,hogy keringetős tócsáról beszélünk,azt hittem rendes tóról és nem "kerti" dísztóról.

Az ilyen pl :3v3 méteres tavaknál nincs értelme,belógatod kifogod és vagy sebfertőtlenítőzöd,vagy hagyod h a kis vízben elfertőzödik,és mindent alles kinyír,majd új halak,növényzet,fertőtlenítés,avagy fertőtleníted a sebet és visszaengeded,bár egy idő után a sok fertőtlenítő kinyír mindent és ismét ott vagy ahol szakad a part.

Avagy kiveszed,megeszed és egy idő után utántelepíteni kell ,amit vagy "orvhalászattal" nem fejbekólintva hozol (büntetnek) vagy veszed a nevelt halat jó áron...

De nem olcsó a "kerti " pancsoló se,folyamatosan fertőtleníteni ,szintfenttartani.

Nem 20e ft,persze lehet ásni egy lukat,lehet egy kis nejlont leteríteni,majd halat lopni bele egy huszasból ,de nonstop algátlanítani,vízkeringetőt ,utánpótlás vizet,és levegőztetőt üzemeltetni se két forint.

2016. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem 3x3 m-es dísztóról beszéltem, hanem az egyensúlyt fenntartani képes, >50m3-es tóról.
2016. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy számoltam, 250e-ből meg is van. :-))
2016. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagy valaszok. Koszonom. Arra gondoltam hogy napijegyes to csak nem kerik az allami jegyet.
2016. aug. 16. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:

50 m3 az egy ~ 15x15-ös kocka.

Nyáron,minden csapadéknélkül 2 hét múlva megtudod számolni mennyi hal volt benne,a víz tetjéről,oxigén nélkül szegény falnak mehet ,ilyen kis méretekhez még bőven kellene utánpótlás,persze nem napi 40-70%-os vízcsere mennyiség ,de ide is kellene még oxigén,és nem kevés.

Sajna még ez sem az "egyszeri költség" kategória.

2016. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez 18ezer volt egy napelem.

2016. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!