Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen fajtát kéne vennem?

Milyen fajtát kéne vennem?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni az uszonnyal való úszást (uszodában), többek között technika javítás céljából. Ehhez keresnék megfelelő uszonyt elérhető árban. Nem szeretnék vele merülni, meg könnyűbúvárkodni se, kizárólag úszni. Milyen típust válasszak? Mennyire legyen hosszú, erős(?) tartású? Sportos lány vagyok, nem tudom, izomzattól függ-e az uszony kiválasztása...

Kinéztem a Decathlonban három fajtát, de nem tudom, melyik lenne ideálisabb, melyiket lehetne erre a célra használni. Még nem akarok drágábbat venni ezeknél, mert lehet, hogy nem is válik be nálam, szóval ilyen olcsóbbal kezdeném, ha megtetszik, majd cserélem. Köszönöm a segítséget!

19/L

[link]

[link]

[link]



2016. szept. 20. 17:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!