Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tudnák úszni heti...

Hogyan tudnák úszni heti háromszor hogyha 1 kicsi faluban lakom és a lagközelebbi úszoda 25km-re van? Izmosodni akarok.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok úgy hogy még az anyagit is nehéz mergoldani meg idő is kevés a tanulás mellet :S hetedik év vége ugyan is beleszámít a tovább tanulásba.
2010. ápr. 24. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit izmosodni akarsz, akkor ahhoz a felülés és fekvőtámasz is jó! Meg egy súlyzókészlet esetleg. Vagy ha az nem jön ki a zsebpénzedből, akkor kérd névnapodra, vagy szülinapodra kollektíve. (Tehát ne mindenki külön önállóan vegyen neked meglepit, és lesz 8 pár zoknid, meg 4 tornacsukád, hanem mindenki szálljon be a súlyzókészletbe)
2010. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Váltsd ki egyelőre futással, tornával, esetleg csak hetente-kéthetente menj úszni. Úgyis jön a nyár, gondolom, van a közeletekben valami víz, ahol nem kell órákat utazni meg fizetni, addigra erősítsd meg magad annyira, hogy akár naponta x métert le tudj úszni.
2010. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aham köszi szépen télelg van Soltvadkerten a büdöstó 10km 500ft asszem meg van 1 csomó büfé meg minden szal jó hely amőgy nem vagyok kövérkés épp hogy sovány :S és úgy döntöttem hogy inkább izomban hízok
2010. ápr. 24. 10:50
 4/9 A kérdező kommentje:
jah és 45 kg vagyok
2010. ápr. 24. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
lol... egy átlag budapesti majdnem egy órát jár melóba, neked volánnal miért lenne sok az a 25km?
2010. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Lehet, hogy busszal fél óra, csak nem mindegy mikor megy a busz, ha csak 2 óránként akkor cseszheti.

Csinálj erősítő gyakorlatokat, fekvőtámasz, felülés, súlyzó helyett meg használhatsz eleinte vízzel töltött félliteres üvegeket, és aztán lehet majd másfél litereseket is :)

2010. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem sok, sokat utazok csak azt akarom ondani h nme az van h kiugrok a sarokra és ott van
2010. ápr. 24. 17:35
 8/9 anonim válasza:
"tudnák"---->Tudnék....
2010. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
menj biciklivel
2010. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!