Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti háromszor 2,5 órát...

Heti háromszor 2,5 órát kondizok. Sok ez?

Figyelt kérdés
mellesleg 17 évesen, és 3 hónapja tolom.
2011. szept. 25. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sok, másfél órába bele kéne férnie.
2011. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 greeen ***** válasza:
jaja max másfél óra,de max.Mi a tökömet hakeszolsz te 150 percet edzéssel?Mer vagy összevissza pofázol a haverjaiddal,vagy elbaxott egy idióta edzésterved van...
2011. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

50 fekvenyomás rúd + 15+15 kilóval

100 felülés

50 nyakhozhúzás 50 kilóval

50 nyaktól nyomás rúd + 7,5+7,5 kilóval

100 tárogatás peck-deck gépen 60 kilóval

50 tárogatás fekve 10+10 kilós súlyzókkal

100 evezés 35-40 kilóval

50 koncentrált bicepsz 12 kilós sulyzóval

50 kalapács bicepsz 12 kilós súlyzókkal

100 lehúzás csigán 35-40 kilóval

50 oldalemelés állva 12 kilós sulyzókkal

(lábragyúrást azért hagyom ki, mert heti 3szor biciklizek is)

Rendben, akkor véleményeket..

2011. szept. 25. 23:42
 4/17 greeen ***** válasza:
normálisan írd le az edzéstervedet ne ad össze számológéppel a szériaszámokat.Mi az hogy 100 lehúzás hogy jön ez ki?milyen szériaszámmal hozod össze?pffff
2011. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

10x10

többségüket tizesenként csinálom, ha fáradt vagyok akk 5ösönként. Kivétel a kalapács és koncentrált bicepsz, nyaktólnyomás, és tárogatás azokból 5öt csinálok egyszerre és ezt 10szer. Felülésből 20at egyszerre, és ezt 5 ször.

2011. szept. 25. 23:59
 6/17 greeen ***** válasza:
ok értem.namost konkrét leszek.Ha te heti 3 szor ezt csinálod egymás után így komplette akkor úgy ahogy van az egész egy nagy marhaság!Ez nem edzésterv ez semmi.Ráadásul még faxán rábicózgatsz is heti 3 szor ami gondolom nem 5 kilóméter.Regenerálódni nem is tud rendesen a tested.katasztrófa az egész
2011. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 greeen ***** válasza:
ráadásul a tricepsz testrésszel mi a probléma????
2011. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Egy edzésen egy izomcsoportra kellene koncentrálni. És a 2,5 óra tényleg túl sok. Én egy órát szoktam, heti 3-4 az egyébként ideális. Ha biciklizel, akkor kihagyhatod a lábat.


Nem vagyok testépítő, de egy év alatt ezzel az egyszerű edzéstervvel is viszonylag jó eredményt értem el:


1. nap: mell: fekvenyomás (piramis 10-8-6-4-2-1 év vissza, a legjobb, ha az 1-hez néha segítség kell); fekvenyomás negatív padon egykezes súlyzókkal (kisebb súllyal); fekvenyomás ferde padon (kisebb súllyal) vagy tárogatás gépen


2. nap: hát: széles fogású húzódzkodás (3-4 szett, amennyit bírok); mellhez húzás széles fogással (piramisban, a piramis csúcsa a testtömegem); kétkezes padon hason fekvő evezés (3*10); álló helyzetben mellhez húzás (3*8)


3: bicepsz

4: váll


Ezeket lusta vagyok leírni :D


A szetteket úgy érdemes csinálni, hogy az utolsót alig bírd teljesíteni, de mindenképpen fontos, hogy szabályosan el tudd végezni. Ha hadonászol és állandóan lendületet veszel egy emelésnél a szabálytalan és nem hatékony.


2 nap egymás utáni edzés után mindig pihenj legalább egy napot.

2011. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 greeen ***** válasza:
bár ezaz edzésterv se neki való de lényegesen jobb.a Teljes piramist amit az edzésterved elején leírtál ,azt totál feleslegesnek és értelmetlennek tartom.Az ma már történelem....A Félpiramis a nyerő...Amúgy a srácnak olyan edzésterv kell ami igazodik az erősen aerog sportjához,a biciklizéshez,,nem egy erős izomtömegnövelő edzés!
2011. szept. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Greeen, miért a félpiramis a nyerő?
2011. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!