Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet úszással izmosodni?

Lehet úszással izmosodni?

Figyelt kérdés
mostmár egy éve gyúrok de elszeretnék kezdeni úszni...szoval szerintetek az eddig szerzett izmokat fenn tudom tartani napi úszással??
2010. máj. 1. 20:44
 1/7 anonim válasza:
Nezd meg Darnyi deltait ( a regi kepeken mert mar elhizott) Az uszas nagyon szep testet csinal, szeles vall lapos has, keskeny derek, izmos comb, stb. Azonkivul pedig nagyon jo!
2010. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

persze hogy lehet..:D

mivel ha úszol a hátizmodat és a karjaidat kell használnod..:D

2010. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen az uszással lehet,haverom úszúedző és sokan azt hiszik gyúr,pedig csak rendszeresen úszik.
2010. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat....de egyébként (az előzőnek írom) mennyi az a rendszeres úszás? napi mennyit kell úszni? és akkor azokat az izmokat amiket edig felépítettem nem fognak biztosan visszaesni??!
2010. máj. 2. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:

De, lazább leszel és koordináltabb. :)


Heti 5*3000 m minimum

2010. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó kis válaszok... úszó edző, meg Darnyi... aha... csak hát ezek az emberek ebből élnek, és napi 8 órában úsznak... Szóval ennyi úszással igen ki lehet nézni valahogy. Ellenben ha valaki a heti 4 konditermi edzését cseréli 4 óra úszásra, az sehogy nem fog kinézni. Az úszás lazít, nyújt, de egy edzőtermi izomzatot elérni vele meglehetősen nehéz. Egy jó alkatú ember kb. 1 év alatt úgy tud kinézni heti 4 edzéstől, mint egy úszó napi 8 órától 10 év után... Teljesen más mozgás, más terhelés...
2010. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kérdezőhöz: igen az előzőnek igaza van,az úszóedző haverom szinte minden nap úszik,nem tudom mennyit de biztos nem csak pancsikolja a vizet,és már 10 éve biztos csinálja.07:40 vagyok
2010. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!