Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszástól valóban visszataszító...

Úszástól valóban visszataszítóan izmos válluk és hátuk lesz a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nyáron belevágnék abba, hogy heti 2x 1 órát ússzak. Jelenleg 162cm és 62 kg vagyok, és ez nem épp izomból épül fel. Most semmit se sportolok rendszeresen, és az úszást szeretem talán a legjobban. Viszont nem akarok aránytalanul izmos lenni. Persze mikor a suli kezdődik, szeretném megtartani a minimum heti 1 óra úszást.Ennyi úszástól milyen változásokat tapasztalhatnék? Úszás után nem kezdenék el ész nélkül enni, valószínűleg valami gyümölcsöt választanék.

2017. ápr. 23. 13:04
 1/9 anonim válasza:
Nem leszel ilyen. Persze, ebben genetika is van, hogy milyen gyorsan tudsz izmosodni. Régen úsztam majdnem 6 évet, heti háromszor egy órát. Ismerek is ilyen lányokat, de ők kiskoruk óta naponta reggel és este egy órát úsztak. Heti kettő órától valószínűleg nem fog ilyen szintű izmosodás kialakulni. Nézd meg mondjuk Kapás Boglárkát. Hosszú Katinkát pont ne, ő azért kemény :)
2017. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

heti 2x1 óra kb egészségmegőrző szintű minimum edzés.

fejlődés ennyitől nem lesz semmi és főleg nem izomzat épülés.

az edzés utáni gyümölcs evés is értelmetlen.

ha nem akarsz súlyban fejlődni,akkor egyél húst és mellé zöldséget edzés után.

2017. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Nem leszel izmos. Katinka sulyzos edzést is végez azért izmosabb.
2017. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapás Boglárka elég hardcoreban nyomja az úszást aztán 10-ből 10-en blokkolnák... :D
2017. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vállad icipicit szélesebb lesz ha mondjuk versenyszerűen úszol, de hidd el nekem, remekül mutat. Szebb a kulcscsont, vékonyabb a derék, ilyen gazellatest. :)
2017. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az amatőr, hobbi sport nagyon messze van az élsporttól, és ez jó értelemben is értendő.
2017. ápr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

Nem kellenek ide az álszent válaszok!

Nekem még minden csaj ismerősöm aki úszott az egy debella lett amint abbahagyta. Gratulálok hogy nem tudsz normális sportot választani. A futásnál nincs egyszerűbb és hatásosabb!

2017. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha heti 2 órát úszol, attól még nem leszel izomállat. Én heti 25 órában edzem kajakozom, és 173 cm-rel vagyok 55kg , pedig van mellem is, egyszóval nem vagyok gyerek. Ráadásul a kajakosok izmosabbak, mint az úszók. De ennek ellenére egy átlagos lánynak nézek ki.
2017. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 képet! xD
2017. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!