Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lány vagyok, kajakozok tehát...

Lány vagyok, kajakozok tehát elég izmos a karom, vállam, hátam. Fiúk titeket zavara? Szerintetek csúnya?

Figyelt kérdés
Tehát vékony vagyok csak elég komolyan kajakozok és többen mondták már hogy ,,azta milyen izmos vagy" meg hogy izmosabb vagyok mint a fiuk az osztályban...eddig nem igazán foglalkoztam vele mert szeretem ezt a sportot és komoly célokat tűztem ki a sport terén. Persze nem csak karra, hátra erősítűnk, nagyon sokat futunk is. Fiúk, titeket zavarna vagy szerintetek csúnya ha egy lány izmos?

2017. máj. 11. 19:28
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem gond. Amúgy egy nő nem lesz annyira izmos kox nélkül, semmilyen edzessel.
2017. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Hány éves vagy?

2. Pics, or didnt happen (ugyanis a legtöbb esetben a magukat izmosnak mondó lányok nem azok, max egy kicsit vastagabbak, de semmi komoly)

3. Nem probléma, sőt, sokkal nagyobb a kereslet izmos lányokra, mint a kínálat.

2017. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, sőt kimondottan tetszenek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok. Egy kidolgozott váll, lapocka nekem nagyon bejön. A kajak egy nagyon szép sport. Szerintem csináld tovább keményen. Hajrá!
2017. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csúnya, nekem tetszene. A mai tini fiúk olyan vékonyak, hogy hozzájuk képest nem nehéz izmosabbnak lenni! :D
2017. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Arc nélküli képet ha küldesz priviben, akkor megmondom, mit gondolok. :D (normális meg amikor befeszíted)

2017. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sorstárs :D
2017. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszenek a kisportolt, (de nem body builder) lányok, nők. Mindig alaposan megnézem a szép karú, nyakú, vállú, hátú nőket, de fontos, hogy a combjuk, vádlijuk is passzoljon a felsőtestük dizájnjához, mert a vékony láb és fenék széles vállakkal kombinálva nem túl nőies.
2017. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!