Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A gerincferdülés kezelhető...

A gerincferdülés kezelhető úszással?

Figyelt kérdés
Heti hány alkalom lenne a megfelelő?

2017. máj. 17. 15:51
 1/10 anonim válasza:
Nekem is van egy enyhébb ferdület a gerincoszlopomban, és nekem az orvosok javasolták az úszást. Nekem heti 2-3 alkalmat mondtak, hogy az már célravezető lenne.
2017. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az úszás remek a gerincferdülésre. Gondold el: minden olyan izmot megmozgat ami a gerincedet tartja. Látványos javulást érhetsz el heti 2-3, kifejezetten gerincferdülés kezelésére szolgáló gyógyúszással.
2017. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem 28 fokos. :[ és azt mondták hogy inkább ne! Fűzőt kapok gyógytornázok. Szóval szerintem ne. Igazábol attol függ hány fokos ha ilyen 10-11 akkor persze jó. 11L
2017. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

azért a cenzúra ellenére leírom, hogy én nem hallgatnék olyanra, akin nem segített, és az úszás nem használ minden izmot, a lapockákat összehúzókat se, a váll izmokat se, és a hátizmokat se nagyon.

Az úszástól még senki nem lett erős, izmos.

Ha valaki nem mer egyedül edzeni, akkor nézzen utána vagy edzővel csinálja

2017. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy mondom... az úszás (több módon) MINDEN. izmot megmozgat. Főleg a hát és lapockaizmokat barátom :D

Nem izmosít? :) oké... Küldjek képet? :) És ezek a fiúk csak úsztak, ahogy én.

2017. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

barátom, ha az úszás annyira izmosít, mire jó a gyógyúszás, amit ajánlasz?

elég könnyű ellentmodásokat találni.

Melyik mozdulattal használod a hátizmokat?

látom, hogy egy a gép előtt egy kom csi anyuka van.

2017. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

'barátom': A specifikus gyógyúszás hatékonyabban kezeli a gerincferdülést mint a "sima" úszás. Mi mozgatja meg? Mondjuk a karod mozgása gyorsúszás közben...

Anyuka nem vagyok, csak egy uszoda sportúszás oktatója (ffi) :/

2017. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nebeszéljünk arról hogy a gerinced egyenesben tartásához úszás közben szükségesek a hátizmok. Pillangó? Minnél erősebbek a hátizmaid annál könnyebben megy. Van még kérdésed? Szívesen válaszolok, szeretek segíteni embereken hisz ez a munkám :)
2017. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jo az úszás ra. En lattam gyogyuszokat kb semmiben nem különbözik az o uszasuk mint egy földi halandoe. Annyi csak hogy tobbet usztak mellben meg páros karu hatban. De mindent ugyan ugy csinaltak.
2017. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rádai Réka válasza:
2 alkalom elég, nekem sokat segített.3-4 év alatt levitte 15%ról 3%ra
2017. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!