Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy uszodaba vagy valamilyen...

Egy uszodaba vagy valamilyen furdobe pl kozsegi vagy strand vagy kisebb medences helyeken? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Uszomester vagy vizimento aki nezi a furdozoket azt meglehet arra kerni h tanitson meg uszni(tudok,csak erdekel a tema,de komolyan tudok uszni:D)

Vagy meg mire lehet megkerni



2017. júl. 27. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy adja oda a WC kulcsát. :DDD

Az ő dolguk éppen az, hogy állandóan azt figyeljék, nem akar-e egy Darwin-díjas, Taigetosz-pozitív alak belefulladni a vízbe. Akkor nekik azonnal cselekedniük kell.

Tehát látszólag egész nap csak üldögélnek, gyakorlatilag meg semmi olyant nem tehetnek, ami huzamosabb ideig igényli a figyelmüket. Bárkit bármire megtanítani értelemszerűen igényelné az odafigyelésüket, ezért ilyenre nem kérheted őket.

2017. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra meg lehet kérni, hogy figyeljen már, amikor úszol, hogy szerinte mennyire úszol szabályosan.

Nekem egyszer magától szólt, hogy mire figyeljek jobban. Nyilván valamennyire ismertük már egymást, nem először voltam ott.

2017. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Én egy üzletkötő vállalkozó vagyok...

A szakmám alapja, hogy bárkit, bármikor, bárhol, bármire meg lehet kérni.

Az már őrajta múlik, hogy megteszi e amire kérted... illetve azon ki és hogyan kéri...

Nyílván más a helyzet, ha pl egy 25 éves kisportolt heteroszexuális vizimentőhöz odamegy egy 10/10es 19 éves csajszi, és megkéri, hogy "tanítsa meg úszni" meg más a helyzet, ha én megyek oda hozzá 40 évesen pocakosan brutális szőrös testtel...

Az élet minden területére rá lehet húzni a kereslet kínálat szabályát... ha megteremted a keresletet, megkapod amit akarsz...

2017. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!