Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan zajlik egy horgászvizsg...

Hogyan zajlik egy horgászvizsga menete?

Figyelt kérdés
Le szeretném nemsokára tenni a horgászvizsgáz, ezért kicsit kutakodtam a téma után. A legtöbb helyen azt írják, hogy hal felismerés volt, meg karikázós teszt. Viszont egy ismerősöm azt mondta, hogy neki össze kellett szerelnie egy botot, meg is tanították neki, hogy hogyan kell. Akkor most melyik lenne az igaz? Továbbá megvettem Pintér Károly - Horgászvizsga c. könyvét, elég lesz abból felkészülnöm, vagy többet készüljek rá, mert keményebb lesz a vizsga menete?

2017. aug. 2. 14:39
 1/4 anonim válasza:
Szia,én tavaly vizsgáztam Győrben. Nekem először volt egy kb. 30 kérdéses írásbeli azt kijavították és utána mehettem egy másik szóbábba szóbelizni. Nekem nem kellet botot összerakni meg semmi ilyesmi. A könyvet nem ismerem én innen tanultam : [link] itt találsz egy letölthető anyagot ha érdekel.
2017. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. aug. 3. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az első írta. A nébih-es könyvet tanuld, (vágd be) és csakis azt, semmi mást, abból kérdeznek. A halfelismerés képekről, beszélgetéses. A tesztet meg ne kapkodd el, olvasd előbb át, mert ha bizonytalan vagy, egy későbbi kérdés választ adhat, illetve a kérdésekben a kulcsszavakat húzgáld alá és tudni fogod a választ. (méreteket, időket tanuld meg)
2017. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
32 kérdésből áll az írásbeli, 22 ponttól ,,Megfelelt".. A szóbeli pedig 6 db halat kell felismerni... De igazából nem nagy durranás, ha nincs meg is átengednek...
2017. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!