Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen fehérjét ajánlotok?

Milyen fehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés

Enyhén érzékeny vagyok a laktózra.Tényleg csak nagyon picit. Hallottam olyanról, hogy az izolátumból simán fogyaszthatnak laktózérzékenyek is, de az egyik ilyen tápkieg leírásában meg nem ajánlják. Amikor apáékkal voltam kondiban, és ott ittam fehérjét, az gondolom tejsavófehérje volt, csak nem tudom, melyik fajta. Az igazából nem bántotta a gyomromat, pedig ha sima tejet ittam volna, tuti turcsogott volna a gyomrom. Ennek ellenére mégsem tudom, hogy meg merjem-e inni hosszútávon. Mi az igazság?

Inkább vegyek növényi fehérjét? Még nincs rá pénzem, de ha ott leszek, hogy veszek rendszeresen, nem akarom, hogy csak rámtukmáljanak valamit.



2017. aug. 5. 22:29
 1/4 anonim válasza:

A BioTechUSA gyárt rizs proteint csak szar az íze. Én is enyhén érzékeny vagyok azaz néha nem bírom.. fura mert néha ha iszok semmi bajom valamikor még hasmars:D.

Még nem vettem proteint de szeretnék mert konditerembe szoktam inni és finom, tudom nem az íze miatt kéne inni de nem csak az miatt innám. Amúgy elvileg elegendő fehérjét tudsz bevinni shake nélkül...

Ha nem akarod hogy rád sózzanak valami szart akkor egyél sok húst még rizst néz utána miben van protein! :(

2017. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Számolgattam az utóbbi egy hétben, de nincs meg az a mennyiség, amire szükségem lenne. Amikor ittam hozzá shaket, pont jó volt. Igazából én is ilyen jutalomszerűségnek szánnám, meg megvan ennek a feelingje:D Edzés után nagyon nagy édességneurózisom tud lenni, de ez szerintem sokat segíthet ebben. Na, majd lehet higy az lesz, hogy letesztelgetem, hogy melyiket tudim tolerálni, de azért továbbra is érdekelne, hogy a tejfehérje teljesen jó-e.
2017. aug. 6. 11:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Most néztem,a Biotech iso wehey zeroja laktózmentes, szóval szerintem akkor igaz, amit hallottam.
2017. aug. 6. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Bioteches iso zero tokeletes, es egyebkent nagyon finom is

8 honapja hasznalom en is, sok jo izu van es tokeletesen oldodik

2017. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!