Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen fehérjét ajánlotok...

Ti milyen fehérjét ajánlotok nekem és miért? Ti is csak vizzel iszátok a fehérjét?

Figyelt kérdés
Eddig Scitec 100% Whey Protein-t ittam. Viszont most keresem az alternatívákat, igaz, hogy szerintem nagyon jó fehérje viszont hátha van a piacon valami jobb ár-érték arányban. Kérlek csak olyan fehérjéket írjatok amit ti is használtatok/haszáltok.

2017. máj. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
mhn-t szoktam a reggeli zabpehelyhez tenni,10ezer 3kg de mindjárt jönnek a profik és elmondják hogy az miért sz.r és csak az 5000ft/kg a jó
2017. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pure Prot veszek altalaban, kg. 3200 forint korul van. Tejsavofeherjehez kepest eleg gyenge az ize, legyen szo barmelyik izrol, de edzes utan tokeletes.
2017. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Mhn whey, myprotein impact.
2017. máj. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zedricht ***** válasza:
Nitro pure whey, nekem nem volt még gele bajom. Most akciós is.
2017. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Iso Whey szerintem a legjobb ízre, oldódásra, összetételre is. Most Scitec fehérjém van, de nem jön be annyira, mint az Iso Whey. Általában 4000 Ft-ért megy, de van egy netes biobolt, ahol 3200 Ft volt fél kiló. Igaz, drágább fehérje, de biztos, hogy a legjobb, amit valaha próbáltam.
2017. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!