Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok,174 cm és 65...

16 éves vagyok,174 cm és 65 kg. A hasamra mennek a kg-ok, hátam, kezem, lábam is vékony. Már voltam edzeni 3 hónapot, és szeretnék venni valami fehérjét, amitől vastagodna egy kicsit a mell/hátam. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
nagyon pattanásos a bőröm ( olyan apró ciszták vannak, járok kozmetikushoz is, de mindig visszajönnek) de azt hallottam hogy pl. a Jumbotol nagyon pattanásos lesz a bőr. Valami olyan kéne amitől nem jönnek ki vagy legalább kevesebb.
2017. ápr. 6. 20:05
 1/4 Zedricht ***** válasza:
Ha szarul kajálsz nem fogsz izmosodni semmitől.
2017. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendesen kajálok, heti 2x rizs combbal vagy csirkemellel , saláták , sok zöldség, gyümölcs.
2017. ápr. 6. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondold át, mielőtt fehérjézni kezdessz. Hamnem edzel eleget a fehérje hízlalhat is! Nem tudom mennyit/mit szoktál edzeni, esetleg kérd ki egy ilyesmi sportboltban dolgozó ember véleményét. Ők biztosan értenek hozzá.
2017. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sima mezei egészséges ételektől is pattanásaim lesznek, ha többet tömök magamba, mint amennyit a szervezet megkívánna. Sajnos ez a tapasztalatom. Elég egyértelműen abban az időszakban jönnek, amikor tömöm magam. Ha mérséklem a mennyiséget, ehetek bármiféle egészségtelen vackot, mégse lesz. Nem sikerült felfedeznem összefüggést az étel minőségével kapcsolatban, csak a mennyiségével. Amúgy kétszer annyi idős vagyok, mint te, tehát nekem már egyáltalán nincsenek pattanásaim, de ha elkezdek tömegnövelni, akkor garantáltan lesznek. Utálom, de ez van.
2017. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!