Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lógjam el az úszást?

Hogyan lógjam el az úszást?

Figyelt kérdés
Ezen a heten megyunk uszni es en nem akarok mit tegyek

2017. nov. 28. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Borzasztó :(

Legyen gerinced és mond meg,és ne gyáva módon a simliskedésen gondolkozz?

Ennél egyszerűbben nem lehet.

2017. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hát nem tudom. Menny el nogyogyasszhoz kerj idopontot es akk mimden szupcsu mupcsi lessz
2017. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Jovo nyaron belefulladsz a Balatonba! Csak vigyazz!


Szerintem csak akkor logd el az uszast, ha amugy kopoltyuid vannak. Akkor nincs mitol felni a nyaron.

2017. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3 és aki nem megy nyáron úszni az minek tanuljon meg úszni? Én kb akkor kerülnék vizbe ha lezuhanna egy repülő amin talán valaha utazni fogok és vizbe pottyanunk, én sem tudok úszni mert van lábam és a szárazföldön bőven elég dolgom van. A kérdés nem az volt, hogy szerinted jó-e az embernek ha tud úszni vagy sem, hanem az illető nem akar.

Egyrészt létező betegség a viziszony, még ha neked nincs is szerintem simán szerezhetsz rá papirt, vagy irasd ki magad a hétre, vagy ne menj be a vizbe aztkész, oldd meg.

2017. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én mennék úszni add nekem a belépőt;)
2017. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elmegyek úszni helyetted. :-) Nem tudom miért nem akarsz menni, úszni nagyon jó. 4 éves korom óta úszok.
2017. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat de az mas ha negy eves korod ota uszol mert ugy mondd vizben nottel fel de en meg 15 vagyok mar
2017. nov. 28. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak élsportoló lehet valaki?Hobby szinten nem kezdhet el semmit,csak 5 éves koráig? vagy 5 év 1 napos kortól kezdés megárt?
2017. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7-esre: én 17 vagyok és nem untam meg
2017. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a tanárnak, oktatónak, hogy neked víziszonyod (hidrofóbia), csak tejben-vajban vagy hajlandó fürödni, és különben is mindenki tudja, hogy borban az igazság, sörben a szabadság, a vízben meg csak baktériumok vannak.
2017. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!