Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ajánlanátok sportnak az úszast?

Ajánlanátok sportnak az úszast?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igen, tudom, elég rossz a kérdés megfogalmazása, de hirtelen nem jutott eszembe jobb. 14 éves lány vagyok, 4 éve még táncoltam, de a tanulás miatt eléggé háttérbe szorult és végül abbahagytam. Az utóbbi időben kezdem elég erősen érezni, hogy valamilyen mozgás hiányzik az életemből, eléggé le is fogytam, negatív értelemben.

Az úszásra gondoltam, mivel nem bírom a csapat-és labdássportokat.

Akik úsztak, szerintetek tényleg olyan jó, mint mondják? Szeretném, ha javulnék ilyen téren, mert elég fáradékoby vagyok és gyenge.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. aug. 11. 13:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem az egyik legjobb sport mert a test minden izmát megmozgatja, csökkenti a stresszt és úszni úgyis mindenkinek tudnia kell. Valamint ha problémáid vannak ilyen téren akkor jó állóképességet is ad. Szóval mindenképp érdemes elkezdened :)

15 L

2017. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nihat válasza:
Ha kisebb igénybevétel kell akkor biciklizés. Ha közepes, akkor futás. Ha pedig totál kiakarsz fáradni, irány úszni.
2017. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden izmot megmozgat. Én ha bemegyek a strandon a medencébe és csak üldögélek, majd elkezdek úszni, sokkal jobban érzem magam már néhány karcsapástól is.
2017. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!