Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha vásárolok egy orsót,...

Ha vásárolok egy orsót, mondjuk a zsinór kapacitása 35/390-méter, de én csak 20-as zsinórt töltök fel rá 300 métert, az befolyásol valamit? Én maximum 60-70 méterre horgászom, tehát nem a távdobás a cél.

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol különösebben semmit, ha ilyen rövid távokra dobsz,esetleg annyit meg tehetsz hogy a 20 as zsinór alá teszel alátétet, ez által a vékonyabb zsinórral is feltudod tölteni megfelelöen a dobot és így könnyebben pereg le be dobáskor nem fogja annyira meg a dob perem a zsinórt.
2018. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na mondjuk az orsó amin 35-ösből elfér ~400 méter az már nem egy kis orsó.

Ahova 20 -as zsinór és 70 méter kell oda ,egyszerűbb egy 30-as orsót venni..

2018. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. De a kérdés az,hogy mennyire befolyásolja a nem teljesen feltöltött dob a dobást,ha mondjuk nem 100-méterre horgászom?
2018. jan. 9. 14:35
 4/4 AttilaTheHun4 válasza:
60-70 metert valoszinu el fogsz tudni dobni, ha megkeresed a megfeleloen nehez szereleket, a legjobb ha veszel hulladek 0,35-os zsinort es alĂ tĂśltĂśd, neten vannak szĂĄmolĂłk ami alapjĂĄn kiszĂĄmolhatod mennyit kell alĂĄtĂśltened
2018. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!