Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha csak elkísérem a haveromat...

Ha csak elkísérem a haveromat horgászni, de én nem pecázok, akkor fogyaszthatok alkoholt a vízparton?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem... Ha a rendőr megtalál, akkor minimum 4 év börtönbüntetés...
2018. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én ezt most tök komolyan kérdeztem, mert anno amikor még váltottam napijegyet, vagy engedélyt mindig bele volt írva, hogy tilos az alkoholfogyasztás. De ha kísérő vagyok, akkor is?
2018. ápr. 6. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még ilyen napijeggyel, engedéllyel, de még jogszabállyal sem találkoztam, hogy tilos lenne peca közben az alkohol fogyasztása. Belinkelhetnéd, hogy melyik vízen van ez!
2018. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tilos. Ha részegen fetrengsz a fűben, hogy a pékbe tudod felügyelni a kiscsávót? Sehogy.


Ha viszont nem kiscsávó akire te strázsálsz, akkor piálhatsz, de a halőr elzavarhat ha részeg disznó vagy.

2018. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagy korú a haverom is, meg én is. Meg csak 1-2 sörre gondoltam, nyilván nem bepiálni.
2018. ápr. 8. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Na úgy igen.
2018. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha tudsz viselkedni 1-2 sör után, akkor szinte kötelező!:-) de ha nem akkor könnyen haleledel lehet belöled! :D
2018. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rákok, piócák és a mocsári teknősök sokkal gyorsabban odaérnek! Utánuk jönnek a törpék és miszlikre szaggatják.
2018. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!