Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a tabik mar nem fogyaszth...

Ezek a tabik mar nem fogyaszthatók?

Figyelt kérdés

Multivitaminrol van szo.

Kep: [link]


2017. ápr. 28. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy eredetileg is ilyen szíműek voltak-e. A csomagoláson milyen lejárati dátum van?
2017. ápr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a bioteches vitabolic alapból igy néz ki+alapból büdösek... szavatossági időt nézd
2017. ápr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zedricht ***** válasza:

A bioteches tabletta így néz ki, de nincsenek azért ilyen foltok rajta.

Legalábbis a multi nem ilyen.

2017. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen sötét foltok nem voltak az enyémen.
2017. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Biotech-es multivitamin. Azt hiszem, h alapjaraton sima sarga szinu, de lehet h van benne nemi folt de biztos h nem ennyire durvan. Egyebkent a lejarati ido 2018. 7. ho

Nem budos csak annyi h igy kifoltosodott. Olyan mint a peneszfolt (zold) Kostolni meg nem kostoltam. Ha esetleg lejart es beveszek 1et probakepp lehet tole komolyabb bajom?

2017. ápr. 28. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Megéri pár ezer forint miatt kísérletezgetni? Ne legyél már retardált.
2017. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudod ki enné azt meg :D
2017. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, ha szerinted 3 csomag par ezer.. Magamtol persze nem vennem be csak meg vagy 5 eve anyumnak mondtak a gyogyszertarban h a szavatossagi idon tul is lehet szedni -akkor is vitaminrol volt szo csak nem errol- mert ezek csak saccperkabe vannak ralove mert muszaj vmit rairni. Meg azert gondoltam h megis csak vitaminrol beszelunk. De ha nem akk megertem h nem. A gyogyszer dragabb :D Csak elgondolkodik az ember ilyenen is foleg ha nem a legtehetosebb.
2017. ápr. 28. 13:41
 9/12 anonim ***** válasza:
azért van rajta szavidő mert ha utána bajod lesz tőle nem vállalnak felelősséget, magyarul van kockázata ha beveszed
2017. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg jobban,ha nem penészes szerintem nyugodtan eheted, okozhatja csak a levegővel érintkezés is, nekem a B-100 foltosodott be, de azóta is szedem és semmi bajom, hasonloan néz ki egyébként.
2017. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!