Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van a közelemben egy egyesület...

Van a közelemben egy egyesületi tó amiben horgászni szeretnék. Hogyan tudnék eredményesen horgászni egy alföldi magyar valóságú egyesületi tavon?

Figyelt kérdés

A tó átlagmélysége 1,5 méter,aljzata iszapos.Ez a telepítés után már "sehogy se lehet halat fogni fajtájú tó

a helyiek szerint.Eddig egyszer horgásztam benne fogtam 2 sörösüveg törpeharcsát,a szomszédok pedig 3 nap után kemény áztatott kukoricával egy 3 kilós pontyot amit persze elvittek.Apum szerint olyan 60 méter távolságra van egy medertörés benne.


A tervem:-Markerúszóval megkeresem a medertörést.

-Megvárom az estét(mert mindenki nappal horgászik benne este pedig senki)

-Úszós bottal megdobom a nádas szélét,feederrel pedig a medertörést.

Jó lesz?



2018. júl. 17. 13:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ide nem mindig szoktam telepíteni halat és kevesen is horgásznak benne, mivel egy szántóföldi úton kell megközelíteni ami egy kis eső után is sártengerré változik.
2018. júl. 17. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyesületi tavakon szokás tiltani az éjszakai horgászatot, talán azért nem horgászik rajta senki este.

Az ötlet amúgy nem rossz, talán némi etetés sem ártani, illetve a lebegtetett csalval is lehet kisérletezni.

2018. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet horgászni éjszaka, utánanéztem.
2018. júl. 17. 15:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki tud mondani tippeket és trükköket?
2018. júl. 17. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik az etetőanyagon,illetve a csalidon,etetést is érdemes csinálni,de ne vidd túlzásba,mert ha van benne amúr ,akkor ellepik és köztudott,hogy ha jóllakott képes az etetésen békésen elfeküdni.Én erjesztett ,vagy valamilyen magas halliszttartalmú etetőanyagot ajánlok,és hozzá való csalit.görbüljön
2018. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!