Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyire nehezíti meg az...

Mennyire nehezíti meg az úszást a nagy mell?

Figyelt kérdés
Szeretnék járni úszni viszont nem tudom hogy mennyire nehezíti mega az úszást a mellem 75/b olyan közepes mellméretem van de a legtöbb úszónak melle sincsen.... És nem tudom a másik probléma hogy csak mellúszást tudom és a gyors mega többi nem megy nem tudom hogy érdemes e elkezdeni ezt a sportot :/

2018. aug. 29. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

75B átlagos mellméret. Semennyire nem nehezíti meg.

Talán olyan sebességgel úszol, hogy a melled túl nagy menetellenálllást jelentene?

Mellúszás: a mell és a lábizmaid dolgoznak leginkább. Még a mellek körüli tartóizmokra is jó hatással van.

Érdemes belekezdeni a többi úszásnem megtanulásába is. Ha váltogatod az úszásnemeket, akkor mozgatja meg igazán minden testrészedet.

A gyors/hátúszó karmunka más izomcsoportokat mozgat meg, mint a mellúszás.

2018. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%

Azert nincs melluk mert az ottani zsirt izomma alakitottak es legtobben nem tinikorukban kezdtek el az uszast, hanem vagy 5 evesen😑

Nem lesz beloled mar vilagbajnok, de hobbikent elkezdheted. Semmi gonddal nem fogsz talalkozni a mellmeretedbol adodoan, a vizben a sulyunkat is aligha erezzuk.

2018. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hátrány. Ha úszódressben úszol, még ''baleset'' sem történhet, de van erre alkalmas bikini is. Gyorsúszni pedig tessék megtanulni, nagyon hasznos, illetve a hátuszas is, nekem derék es also gerinc fajdalmat sikerült vele megszüntetni. Csak annyi a kritérium, hogy szabályosan kell, cserébe viszont hálás lesz a tested.
2018. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2/3. Egy szóval se írtam hogy világbajnok akarok lenni....
2018. aug. 29. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eggyel nagyobb a mellméretem, de még így sincs semmi problémám. :) kezdd csak el az úszást, ha pedig a többi úszásnemet is bevennéd a repertoárodba, kérd meg a helyi úszásoktatót h pár órában foglalkozzon Veled. :)
2018. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!