Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért pereg le egy csomó...

Miért pereg le egy csomó damil bedobás után?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy bedobás lepereg vagy 10 m damil az orsóról? Lehet lazán van feltekerve a damil? Úgy prónáltam feltekerni ahogy a haldorádós videóban vízből tekerik fel csak nekem mindig eldőlt a tekercs. Úgy jó lenne ha valaki fogná a tekercset én meg tekerném?

2018. okt. 7. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint...

Bedobod, és szerelékestül csak 10 mt repül, vagy bedobod, a jo helyre megy, és utána lepereg egy rakat zsinór? Nagyon nem Mind1

2018. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy bedobom jó helyre megy de lepereg egy rakat zsinór utánna
2018. okt. 7. 14:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg hiába tekerek rajta nem feszül meg a zsinór. Van egy másik bot amit úgy vettem hogy fel volt tekerve rajta a zsinór az meg olyan feszes hogy el lehetne vele vágni a vajat
2018. okt. 7. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy vastag a zsinór, vagy túl sok.
2018. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
0,22 es zsinórt tekertem fel 200 métert és az orsó kapacitása 250 m 0,25 ös zsonórral. Az nem lehet hogy nem jól tekertem fel? Vödörből tekertem fel de mkndig elborult a tekercs. Meg olyan mintha csavarodva lenne feltekerve. Az jó ha beledugok egy botot a tekercs közepébe és valaki fogja?
2018. okt. 7. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Olcsó, merev szart tekertél fel.
2018. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szar a zsinór és/vagy sok van a dobon. Menj el egy horgászboltba, ott tekertesd fel, nem érdemes otthon kínlódni a tekercseléssel.
2018. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!