Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Megkaphatom az engedélyt?

Megkaphatom az engedélyt?

Figyelt kérdés
Tavaly csatlakoztam egy horgászegyesülethez.Ki váltottam az éves engedélyt az egyesületi tóra és ifjúsági jegyet kaptam.Az előtt egy másik horgász egyesületnél felnőttet kaptam,akkor 16 éves voltam.Tavaly kérdeztem is az egyesületnél ahova csatlakoztam hogy ott is megkaphatom-e? Azt mondát hogy 18 éves kortól.A kérdésem az lenne hogy nyáron töltöm a 18-at és az éves engedély kiadása pedig februárban lesz. Megkaphatom vajon a felnőtt engedélyt?

2019. jan. 6. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Nem, csak ha betöltötted az engedélykérésed napján a 18-at!
2019. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És az hogy lehet akkor hogy az előző horgászegyesületnél megkaptam a felnőtt engedélyt két szezonra is?
2019. jan. 6. 21:35
 3/3 anonim válasza:
Én úgy tudom ,hogyha már van horgászvizsgád, akkor már lehet felnőtt engedélyed is, én 15 éves voltam, amikor váltottam és ott mondta, hogy lehet ifjúságit és felnőttet is
2019. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!