Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Folytassam az úszás? (a többi...

Folytassam az úszás? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el úszni, az első alkalommal végig bírtam úszni az egész edzést.De utána lebetegedtem és két héttel később mentem újra. Akkor már ki kellett állnom, mert nem bírtam. Alapból lassan úszok és félek, hogy ez a többieket zavarja. Az is megfordult a fejemben, hogy abbahagyom az úszás. Szerintetek mit kéne tennem?

2019. márc. 2. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit kéne tennem?"


Folytatni az edzést és még véletlenül sem abbahagyni ilyen apróság miatt. Majd belejössz. :)

2019. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A sportot nem ajánlatos abbahagyni, főleg hogyha szereted. Ne érdekeljen, hogy a többieknek nem tetszik az úszásod és senki sem kezdi profiként, majd belejössz idővel, a sport olyan, hogy nem szabad feladni. Ha viszont az úszással van bajod, akkor keress másik sportot :))
2019. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!