Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 8.1-et mért ilyen...

Windows 8.1-et mért ilyen kevesen használják?

Figyelt kérdés
Azt néztem, hogy 9% otthoni számítógép futtatja a rendszert. De mért ilyen kevesen? Nekem ez a legstabilabb, leggyorsabb Windows amivel találkoztam. Minden fút szinte rajta.

2019. nov. 26. 07:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
65%

Volt alkalmam használni 8.1-et egy nem épp mostani gépen (Socket775 Pentium proci 3GHz körüli órajellel, 2 vagy 4GB RAM és valami őskövület videókártya). Meglepően jól futott, amíg nem frissítette le magát Win10-re. El kellett mennem az ismerősömhöz akié volt a gép és visszadobnom a Win8.1-et, mert a 10 már nem ment fluidan azon a gépen...

Persze aki hardvert újít, vagy már új hardvere van annak én azt javaslom, hogy használjon Win10-et. Aki régebbi hardvereket használ, de egyel újabb rendszerre szeretne áttérni, annak a 8.1 lesz a befutó. Ez ilyen egyszerű.

2019. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!