Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tényleg igaz lenne, hogy a...

Tényleg igaz lenne, hogy a citromail-es facebook profilokat törik fel sorra?

Figyelt kérdés
Az enyémet is feltörték, de már régóta gmail-es címet használtam bejelentkezésre, viszont a rendszerben benne volt még a régi, regisztráláskor használt citromail cím is. Olvastam, hogy többen is így jártak. Szerintetek miért csak a citromail címesek? (Az az email mar nem is élt)

2020. nov. 24. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Engem is érdekelne, nekem is csak az egyik barátom mesélte, h citromail-nál voltak gondok. Kiváncsiságból követem.
2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem másodlagos címként van a Gmailnál. Mindennap ellenőrzést csinált a Gmail, előfordult, hogy nem engedett be. Igen, valószínűleg a citromail hibája volt az oka.
2020. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szimplán pénzzé tette valaki az adatbázis egy részét,vagy egészét kiberbűnözőknek a Citromailnél.Nem maga a cég a ludas,hanem egy belsős ember.Más online vállalatnál is történt már olyan eset.
2020. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jézusom.. ilyenre nem ks gondoltam, hát ez durva :O
2020. nov. 27. 12:06
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Nálam kisérletezhetett a mocsokja, nem tudta feltörni egyik gmailt se. Jó erős fizetős vírusirtó van rajta nem a Windows Defender.
2020. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Sajnos probléma van a citromailes rendszerrel, nekem magát az email fiókomat is feltörték.
2020. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy vki újraregisztrálta a rég törölt citromail fiókom, és ezért tudtak a facebookomat is feltörni
2020. dec. 9. 09:26
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor az nem feltörés volt, hanem a te hibád.. azért ez elég amatőr dolog volt részedről, Ha fontos neked a facebook mért nem módosítod (törlöd) ott az email címet, vagy tartod meg a hozzá tartozó fiókot?

Ha meg nem fontos, akkor ne panaszkodj, hogy valaki elvitte...


Ugyanez igaz telefonszámra is, bár ott nehezebben tud valaki megszerezni egy adott számot, csak véletlenül kerülhet máshoz a fiók.

2020. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyílván utólag már könnyű okosnak lenni
2020. dec. 12. 11:18
 10/21 anonim válasza:
nekem tegnap törték fel a citromailom, amin a face is volt. nem értem miért jó vmiken ez a játék. emailban és facén is jelszót cserélt, és törölt minden lehetőséget amivel be tudnék lépni. Feljelentést tettem, mert hátha a citromail egy új jelszót ad majd amivel be tudok lépni a facémba, akkor egyből át fogok váltani másik emailra
2020. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!