Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ncore bankkártyás fizetés...

Ncore bankkártyás fizetés mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy letöltésre Ncore-ról, de jelenleg hit'n'run miatt le vagyok tiltva. Prémiummal elméletileg ez átmenetileg megszűnik, ezért gondoltam, hogy 1 hónapos prémiummal megoldom a dolgot. A kérdésem az lenne, hogy mennyire biztonságos itt megadni a bankkártya adataimat?

2021. febr. 3. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik a bankszámládhoz egy virtuális kártya? Én azt használom online fizetésre és mindig annyit töltök rá, amennyit éppen el akarok költeni. Ha a fizetés a bank oldalán történik, akkor teljesen biztonságos, mert nem annak adod meg az adataidat, akinek fizetsz. Persze vannak kamu oldalak, de erre oda kell figyelni.
2021. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy letöltés kell, és nem nagy méret, én letölthetem neked, s majd valahogy elküldöm. :)
2021. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Első, nincs ilyenem, nem is hallottam még róla... Az oldal egy kek.sh című lapra irányít át, ott kéri az adatokat.

Második, elég nagy méretről van szó, meg ha már tudom használni az oldalt, akkor még 1-2 kevésbé lényeges dolgot is letöltenék. De azért köszönöm a felajánlást. :)

2021. febr. 3. 09:49
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha az nCore oldalán belül mész a prémiumos oldalra, akkor elvileg nincs mitől félned:)

Plusz ha olyan prémiumot veszel, ami hit'n'run felező, vagy nullázó, akkor ha lejár a prémium, utána megint tudod használni az oldalt normálisan, nem kell megint kifizetni, ha lejár:)

2021. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel, megírnád a tapasztalataidat? Én is bizalmatlan vagyok a kek.sh oldallal kapcsolatban.Előre is köszönöm!
2021. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem volt vele semmi gond, megadod az adataid, levonja a megfelelő összeget és kész.
2021. márc. 8. 21:17
 7/23 anonim válasza:
88%
Kerüld el nagy ívben azt a fizetési felüleltet. A "fejlesztőktől" próbáltuk többen tudakolni mégis mi ez és miért nincsen rendes sms-es fizetés. Érdemi választ nem kapott a legtöbb felhasználó, törölték az üzeneteket és kommenteket, majd utána szépen bannolások a fórumról,ha ezt is szóvá teszed hogy mégis mi ez a nevetséges viselkedés akkor törlik az accodat, még akkor is ha van rajta prémium nap.(ami azért így nettó szemétség...) Ncore staff elkezdett átmenni a prosztó ,öntelt 8. keres bunkó megnyilvánulásba ahol a user hibás mindenért. Jah és persze szépen emeltek a díjakon, így már nem igazán éri meg előfizetni, legfőképpen hogy a Netflixről és HBO GO-ról szedik le a cuccok nagy részét, így meg kb. ugyanazt kapod ha oda fizetsz a streaming szolgáltatónak. A kek.sh felület egyáltalán nem biztonságos csak virtuális kártyával szabad ott fizetni ,már ha hagyja. Másik dolog hogy jó pár ncore tag kapott olyan kedves figyelmeztetést, hogy inaktív miközben ment a seedelés és csak sms fizetéssel tudja újra aktiválni az accountját,ami 5000 Ft igen 5000 Ft egy hónapra. Ez egyszerűen nevetséges és mellette az új felület nem igazán üzemel,tehát még drágább is és szar is. Tiltás nem működik ( egyszerűen nem lehet olyan usert bannolni aki már szinte minden filmre ír valami hülye kommentet és 10-esével kapja a mínuszokat, a staff ebbe meg magasan szarik bele, ordít hogy a felhasználónak valami baja van és beteges szereplési vágya van.. ) , megy a torrent kliens de a felületen még fél óra múlva is alig látszik a seedelés, seedelés számláló egyáltalán nem megy, imdb adatok nem frissülnek rendesen,nem ellenőrzik a feltöltött filmeket (hibás, elmászik a hang, nem jó a hang) s lehetne még bőven sorolni. Érdemes felnézni az oldallal kapcsolatos fórumukra, szinte minden kérésére vagy észrevételre eléggé öntelt és arrogáns reakció érkezik ,majd csípőből zárnak minden topikot... Ennek így nem lesz jó vége..
2021. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
74%

Engem letiltottak, mert 9 hétig nem jelentkeztem be. 15 éve vagyok tagja és soha semmi gond nem volt. Irtam nekik és válaszoltak.


Kedves Felhasználónk!


Köszönjük leveled!


Fiókod újraaktiválásához kérjük használd az oldalon elérhető Prémium csomagjaink közül valamelyiket, melyek a fiókod újraaktiválását is tartalmazzák.

A Prémium csomagok megvásárlása bankkártyával lehetséges, a Maestro típusú kártya használata nem támogatott!

A PayPal és az emeltdíjas SMS fizetés lehetősége megszűnt!


Amennyiben a mindennapok során használt bankkártyádat nem szeretnéd partnerünk fizetési oldalán használni, a revolut.com oldalt tudjuk ajánlani.

A Revolut-on ingyenes és előre feltölthető (prepaid) web számlát tudsz készíteni, s ehhez akár egyszerhasználatos, eldobható virtuális VISA típusú bankkártyát tudsz hozzárendelni a mobiltelefonodra letöltött applikáció segítségével.


Nincs bizalmam ezen az oldalon megadni semmit.

2021. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Biztonságos:)
2021. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
És ha befizetek 1 honapra és visszakapom a fiokomat, utána kiléphetek a prémium csomagból? bünti nélkül?
2021. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!