Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ncore bankkártyás fizetés...

Ncore bankkártyás fizetés mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy letöltésre Ncore-ról, de jelenleg hit'n'run miatt le vagyok tiltva. Prémiummal elméletileg ez átmenetileg megszűnik, ezért gondoltam, hogy 1 hónapos prémiummal megoldom a dolgot. A kérdésem az lenne, hogy mennyire biztonságos itt megadni a bankkártya adataimat?

2021. febr. 3. 09:35
1 2 3
 21/23 Bubszimanó ***** válasza:
9%

Pár információ a az nCore kek.sh oldalláról.


Az űrlap elemei (bankkártya száma / CVC kód) iframe-ben vannak az űrlapmezőkbe beillesztve.


Minden Javascript kód obfuszkálva van, tehát nem értelmezhető, mit csinál.


Maga a rendszer a Stripe nevű pénzügyi szolgáltatóval van összekapcsolva.


A cég elérhetőségéhez egy fiktív cégnév van megadva, amit ismerhetünk a Portal / Portal 2 játékból.


Aperture Scince Inc. ( [link]


Szerény véleményem szerint értelmes ember ilyen helyen nem adja meg a pénzügyi adatait.

2023. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Bubszimanó ***** válasza:
45%

Volt egy pár elírás az előző hozzászólásomban:


Tehát: a kamu cégnév, amit a kek.sh megad a saját oldalán:

Aperture Science Inc.


Ezt a címet adták meg:


Aperture Science, Inc.

651 N Broad St

Suite 206

Middletown, DE 19709

USA


És még egy gondolat: mivel nem átlátható, hogy a Javascript kódok mit csinálnak, ezért azt sem tartom lehetetlennek, hogy a bankkártyák adatairól a kek.sh is másolatot kap, ami lássuk be igen aggályos lenne... ha így lenne.

2023. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Nem szeretek ide irogatni, de a kevetekért megteszem, remélem van aki elolvassa, hogy nehogy úgy járjon ahogy én. Nem sok helyen adtam meg bankkártya adatokat rendeléskor, kb telekom, foodora, shein, és ncore... és szinte biztosra veszem, hogy az utóbbi miatt jártam pórul... most 2 napja egy külföldi tranzakció levont 21000 ftot a kártyámról az mázlim, hogy nem volt rajta utána elég pénz, mert következp nap megint megpróbálta sikertelenül. És én csak ekkor kaptam róla smst... addig észre sem vettem... Biztosra veszem, hogy az ncoretól fúj a szél, szóval mindenki döntse el maga érdemes e kockáztatni, hisz így még rendőrséghez se merek fordulni...
márc. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!