Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ncore bankkártyás fizetés...

Ncore bankkártyás fizetés mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy letöltésre Ncore-ról, de jelenleg hit'n'run miatt le vagyok tiltva. Prémiummal elméletileg ez átmenetileg megszűnik, ezért gondoltam, hogy 1 hónapos prémiummal megoldom a dolgot. A kérdésem az lenne, hogy mennyire biztonságos itt megadni a bankkártya adataimat?

2021. febr. 3. 09:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kifizeted azt az egy hónapot, és ha lejár, ugyanúgy fogod tudni használni, mint eddig :)

Csak ugye akkor megint fognak vonatkozni rád a seedelési szabályok meg az inaktivitás miatti törlés (vagyis ha megint nem lépsz be legalább 8 hétig, megint ki kell fizetni).

De nem von le megint, meg ilyenek, ha arra gondolsz.

2021. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Börcsök Roland válasza:
Üdv Nekem is felfüggesztették a fiókom, igazából nem is tudom miért, talán a 8 hétig nem léptem be, merthogy folyamatosan megy az utorrent, tehát az visszatöltődik. De nincs bankkártyám, és felajánlották ezt a revolut-os fizetést. Regisztráltam is az appon, töltenék fel pénzt, de hova kell utalni???? mert arról nem írtak. Valamint a revolut-ra eleve dollárban töltsem fel, vagy hogyan működik ez? Előre is köszönöm!
2021. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ugyanaz történt mint a 8-sal. az egyébként egy rendszer által küldött email, nem olvasták még el amit írtál, viszont szerintem írjál a többi email címükre is. Van még 2 ezen kívül, hogy melyiket nézik azt nem tudom. egyébként van itt olyan, aki kifizette egy hónapra és rögtön tudta használni, mert ebbe nem vagyok biztos.
2021. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
69%
7-es: Nem tudom, hogy te merre olvasgattál, de elég sokszor, világosan leírták, hogy miért nincs SMS. Sőt, még más híroldalakon is lehetett olvasni erről: egész egyszerűen azért, mert az SMS-es fizetéseknél túl nagy számú visszaélés volt (más telefonjáról SMS küldés, számla ki nem fizetés, és egyéb hasonló dolgok), és szimplán a szolgáltatók (Telenor, Telekom, Vodafone) beszüntette ezt a fajta szolgáltatásukat. 1-2 elitebb (értsd: TV csatornák, stb.) helynek még működhet a jövőben, de ennyi. Paraszt mezei "felhasználóknak" (a felhasználó alatt itt most szolgáltatót értek, mint az nCore is) ez a lehetőség egyszerűen megszűnt. Ennyi van mögötte, nem több, nem kevesebb. :) Mielőtt butaságokat terjesztesz, kérlek járj utána.
2021. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
dollárt kér, nekem meg csak forintom van.
2021. okt. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem probléma. A bankod majd valami árfolyamon átváltja. Én is forint kártyával fizetek a gyerek steam-es játékaiért euróban.
2021. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Megmondó Kapitány ! válasza:
53%
Elég ránézni az oldal webcímére, ahova be fogod írni a bankkártya számodat, és rájösz magadtól is mennyire biztonságos :-D LOL
2021. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%
Már önmagában torrentezni sem biztonságos.
2021. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem utalnék... gondolom mennyire hiteles, és biztonságos..
2021. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14%
Akinek nincs tapasztalata minek ír ide.
2021. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!