Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tènyleg ez a hàrom virusirto...

Tènyleg ez a hàrom virusirto a legjobb?

Figyelt kérdés
Kaspersky eset bitdefender
2021. szept. 20. 14:13
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Esetnek erosebb a valosideju vedelme mint a defendernek. De a kaspersky ingyenes virusirtoja is sokkal jobb nala
2021. szept. 20. 15:23
 12/49 A kérdező kommentje:
Es kevesebb a gepigenye is persze ez geptol is fugg
2021. szept. 20. 15:23
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

"Esetnek erosebb a valosideju vedelme mint a defendernek."


Csak hivatalos forrásból szerzek be szoftvert. Szóval megint oda jutottunk vissza hogy ha nem dilettáns az ember, akkor minek, ha az, akkor az esetes gépet is ki tudja csinálni.


"Es kevesebb a gepigenye is persze ez geptol is fugg"


2 magos pentiumos potat pc-met szerintem nem a windwos defender fogja megakasztani. :D

2021. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
#13 Ami neked bevallt annal maradj de szerintem a defendernek a vedelme nem olyan jo mint a kasperskynek pl
2021. szept. 20. 15:32
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

De tudod konkretizálni hogy ez miben nyilvánul meg?

Nem veszekedni akarok veled, csak tényleg érdekel. :D

2021. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Nezz rola teszteket

Kasperskynek jobb a zero-day vedelme ami sokat szamit hamarabb felismeri az uj virusokat igy hamarabb tud vedekezni ellene

2021. szept. 20. 15:48
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

De ez mit ér egy olyan felhasználó ellen, aki letölt valami vírusos cracket, és ha sipákol rá a vírusirtó, akkor az első dolga hogy kikapcsolja és úgy futtatja majd?


Aki meg rutinos júzer és nem tölt le megbízhatatlan forrásból, az mit nyer ezzel?


Ezért gondolom úgy hogy tökre de nincsen semmi értelme ennek a vírusirtó-péniszméregetésnek.

2021. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
#17 Hát vannak weblapok amikbe belevan ágyazva a script ami tulajdonképpen egy kártékony kód. Defender nem ismeri fel a legtöbbjét ahogy észrevettem.
2021. szept. 20. 16:02
 19/49 anonim ***** válasza:
A vírusirtós dolgok, hát, nagyon változóak, ki mire használja, nekem két vírusirtó volt, egész végig, régen, az AVG, most A Comodo féle vírusirtó, és én nem kifejezetten a vírusok végett telepítettem, de az mindegy is, hogy miért :D Csak, a Comodo vagy, amelyik vírusirtóban van HIPS, a legjobb. Mert, ha nem is ismeri a vírus kódját, mint ismeretlen futtatható fájl, megtudja akadályozni.
2021. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Nem
2021. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!