Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tènyleg ez a hàrom virusirto...

Tènyleg ez a hàrom virusirto a legjobb?

Figyelt kérdés
Kaspersky eset bitdefender
2021. szept. 20. 14:13
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
31%
:) olyan vicces az amikor valaki azt mondja értek hozzá 10éve ezzel foglalkozom és közben windost használ.Az hogy te nem észlelted az nem azt jelenti hogy nem volt jelen valami .Már elve a kiindulásai alap hibás ha internet biztonságról beszélünk az alap min egy debian.
2021. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha vírusod van egyes esetekben, akkor ez egy valós eset. De csak, ha ilyen esetben is, jó eset történik, a vírussal szemben=Eltávolítás :D
2021. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

#21 Linuxon a legtöbb játék el sem indul és rengeteg minden nincs rá amit használok napi szinten.


fölösleges olyannal szivatnom magam ami nem desktop használatra lett tervezve hanem inkább szervergépekre való.


videókártyám driverje sincsen rá és nem müködik a nvidia váltogatós cucca ami laptopoknál fontos lenne.


Linuxról már rég lemondtam és nem is vágyom rá mert a windows tökéletesen megfelel

2021. szept. 20. 18:56
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

"Már elve a kiindulásai alap hibás ha internet biztonságról beszélünk az alap min egy debian."


Sőt, ha 110% biztonságot akarsz, akkor vágd el a netkábelt. :D

2021. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
#24 Az már paranoia. Az eset vagy kaspersky ingyenes verzioja bőven elég ha beállitod megfelelően
2021. szept. 20. 18:58
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

":) olyan vicces az amikor valaki azt mondja értek hozzá 10éve ezzel foglalkozom és közben windost használ."


Én az ilyen mekkmester-"informatikusokat" bírom, már ha tényleg az vagy, akik azt hiszik hogy attól lesznek szakemberek hogy valami fos linuxot használnak.

2021. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
#26 Na igen. Felteszik a linuxot és egyből anonymous programozó hekkerekké válnak. Nevetséges :D
2021. szept. 20. 19:01
 28/49 anonim ***** válasza:

Én a kifizetett ESET futása mellett kaptam be egy vírust (weboldalon futott script lehetett)


Az ESET nem vette észre, de gyanúsan lassú lett a gép, majd később be sem bootolt.


Mivel volt rajta pár fontos adat, ezért elvittem haveromhoz, hogy lementsek pár cuccot.


Haveromnál az Avast Free volt feltelepítve, de már első pöccre hat fertőzést talált, a teljes futtatás után pedig leszedett többszáz vírust.


Lementettem ami kellett, majd próba cseresznye, újra bootoltam a saját gépemről, és láss csodát m, minden működött..


A gépen egyetlen program sem volt tört vagy crackelt, a windows is eredeti volt (géphez kapott windows 7)

Az ESET ki volt fizetve, mégsem vette észre, amit az Avast igen.


Ma már nem használok külön irtót, számomra elég a Defender, a fenti esetet leszámítva sosem volt gondom.

Három év alatt kétszer telepítettem újra a Windowst, az egyik a saját hülyeségem, a másik meg, mikor meghalt a frissítés, és nem volt hajlandó a gép semmire sem.

(Frissítés előkészítése órákon keresztül, újraindítás után pedig megfagyott at egész, jobbnak láttam tisztán újra rakni)

2021. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim válasza:
A legjobb vírusírtó az, (mivel az internet hozzáférés hiánya sem garancia semmire) ha inkább be se kapcsolod a gépet. :D
2021. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

"Haveromnál az Avast Free volt feltelepítve, de már első pöccre hat fertőzést talált, a teljes futtatás után pedig leszedett többszáz vírust."


Ott nem a virusirtoval volt baj hanem te voltál figyelmetlen.

2021. szept. 20. 19:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!